Pomáháme všude, kde je potřeba

Pomáháme s dosahováním cílů u řady odvětví. Řešíme problémy tam, kde jiní selhávají či stagnují. Náš recept na úspěch se skládá z letitých zkušeností, inovativního přístupu a správné míry respektu.

Co děláme a pro koho pracujeme? Kterým trendům a technologiím se věnujeme a jakou to našim klientům poskytuje konkurenční výhodu? V definici každého z odvětví na tyto otázky odpovídáme.

Finanční služby

V sektoru finančních služeb se pohybujeme přes 20 let. Působíme v mnoha českých bankách, pojišťovnách či finančních skupinách.

Technologický a procesní vývoj a nové regulatorní požadavky jsou pro náš široký konzultační tým vítanými výzvami. Reagujeme rychle a efektivně. Baví nás to. Pomáhají nám kvalitní partnerství s předními poskytovateli zákaznicky orientovaných produktů.

Při hledání nových řešení se vždy snažíme o inovativní přístup. Navrhujeme řešení tak, aby se naši klienti odlišili a získali významnou konkurenční výhodu.

Telekomunikace

V Telco segmentu působíme již mnoho let a našimi nejvýznamnějšími dlouhodobými zákazníky jsou např. O2, T-Mobile nebo Vodafone.

Právě mobilní operátoři kladou stále větší důraz na samoobslužné digitální obchodní kanály a s tím spojenou agilitu a rychlost nasazování změn.
V Nessu máme hlubokou znalost procesů CI/CD, automatizovaných testů, kontejnerizace, veřejného i hybridních cloudu a agilních postupů.

Díky tomu umíme poskytnout služby, které dokážou pružně reagovat na změny trhu a našim zákazníkům poskytnout potřebnou flexibilitu.

Průmyslová výroba

Průmysl 4.0 přináší mnoho výzev a my nabízíme řešení pro různé typy výroby.

Potřebujete pro vaši průmyslovou výrobu chytré senzory, analytická měření nebo prediktivní diagnostiku? Nastavení inteligentní směrovací techniky minimalizuje náklady a maximalizuje účinnost údržby strojů.

S našimi zkušenostmi v oblasti velkých dat, analytiky a průmyslového internetu věcí (IoT) můžeme urychlit vaši cestu zavádění digitální transformace.

Utility

Naše služby využívají největší výrobci a distributoři elektřiny, plynu, tepla a vody.

Výrobu elektrické energie doprovázejí četné změny, a na ty je třeba neustále reagovat. V Nessu jsme vytvořili kompetenční centrum pro Smart Grid – platformu, která s tím pomůže a ochrání sítě před poruchami či výpadky.

Využívejte námi vytvářené řešení pro chytré distribuční sítě a zvyšujte jejich efektivitu.

Státní a veřejná správa

Věnujeme se jak dílčímu zjednodušení práce, tak i velkým vývojovým projektům z oblasti eGovernment a eHealth řešení. Realizovali jsme například katastr nemovitostí (ISKN), který budujeme a rozvíjíme již 23 let nebo informační systém pro sběr dat pro ČNB (SDAT).

Známe standardy veřejné a státní správy a snažíme se porozumět jejím potřebám.

Naše mnohaleté know how spojené s rozvojem informačních systémů kritické infrastruktury státu stále obohacujeme o řešení z jiných zemí, kde se neustále inspirujeme a přinášíme nové vstupy.