Ness, těší nás!

Co děláme? Už více než 20 let u různých organizací integrujeme softwarové produkty a digitální platformy. Tak, aby byly efektivnější a lépe se jim obchodně dařilo.

Jsme členem mezinárodní skupiny Ness Digital Engineering. Inovace vytváříme na různých místech napříč světem (naše kanceláře najdete v USA a Kanadě, Velké Británii, Rumunsku, Litvě, Německu, Izraeli, Indii a v Singapuru).

V Česku máme pobočky v Praze, Brně a v Ostravě. Kolegů máme v Čechách a na Slovensku 320 a za sebou přes 2600 úspěšných projektů.

Významné milníky naší společnosti

Léta praxe z nás učinili strategického partnera pro komplexní digitální transformace.

Naší misí je pomáhat

Jak jinak než s návrhy, rozvojem a podporou digitálních technologií. U různých organizací, které spojuje skutečnost, že chtějí být výkonnější, a také vědí, že jim transformace dosavadních postupů přinese nové obchodní příležitosti.

Vize Ness

V digitalizaci a automatizaci vidíme budoucnost, moderní technologie mají obrovský potenciál. Naším cílem je proto komplexní digitalizace procesů firem napříč trhem. Díky spolupráci s námi mohou společnosti pracovat automatizovaně, soustředit se na jádro svého byznysu a neztrácet čas.

Náš přístup

Jsme proaktivní

Umíme se ptát, definovat problémy a navrhovat způsoby, které vedou k nejlepším výsledkům.

Tvoříme skutečná partnerství

Našim klientům dobře rozumíme a svou činností dokazujeme, že jsme ,,na jedné lodi”.

Využíváme talenty

Komplexní a škálovatelná řešení umíme najít i proto, že jsou naše týmy plné lidí s nejlepší odborností.

Vedení společnosti

Shabtai Koren

Chief Executive Officer Ness CEE

Martin Silvička

Vice President Ness CEE / Country Manager Ness Czech

Miroslava Zálešáková

Chief Financial Officer

Jsme společensky odpovědní

Diverzita nás baví

Neřešíme škatulky a respektujeme individualitu každého. Diverzita a inkluze v pracovním prostředí pro nás znamená zdroj inovací a kreativity. V našich týmech proto najdete kromě Čechů a Slováků také mnoho cizinců. Nezáleží na tom, odkud kdo je a jaké má vyznání nebo sexuální orientaci. Podstatné je, co ho v práci baví a jak můžeme vzájemně podporovat svůj potenciál. Stali jsme se proto též partnerem platformy Diversity Talent Pool, kterou naše HR oddělení využívá při náboru.

Děti jsou budoucnost nás všech

Děti našich kolegů a kolegyň jsou často zvané na naše akce a zároveň pro ně organizujeme Mikuláše. Maminky a tatínkové na rodičovských dovolených jsou taktéž nedílnou součástí našich neformálních akcí. Pravidelně se věnujeme podpoře dětí z Fondu ohrožených dětí Klokánek na Praze 4, pro které pořádáme interně rozličné sbírky a od roku 2010 také spolupracujeme s Dětským domovem Černá Voda. Každoročně pro tyto děti organizujeme výlety, zábavně-naučné dny a další dobrodružství.

Máme rádi výzvy a vítáme smělé projekty i nadšené kolegy. Pokud můžeme jakkoliv spojit síly, ozvěte se nám!