Ness, těší nás!

Co děláme? Už více než 20 let u různých organizací integrujeme softwarové produkty a digitální platformy. Tak, aby byly efektivnější a lépe se jim obchodně dařilo.

Jsme členem mezinárodní skupiny Ness Digital Engineering. Inovace vytváříme na různých místech napříč světem (naše kanceláře najdete v USA a Kanadě, Velké Británii, Rumunsku, Litvě, Německu, Izraeli, Indii a v Singapuru).

V Česku máme pobočky v Praze, Brně a v Ostravě. Kolegů máme v Čechách a na Slovensku 320 a za sebou přes 2600 úspěšných projektů.

Významné milníky naší společnosti

Léta praxe z nás učinili strategického partnera pro komplexní digitální transformace.

Ness Czech Timeline

Naše mise

Ve veřejném sektoru je naší misí aktivně digitalizovat veřejnou správu. Tedy spolupracovat na zlepšování služeb pro občany a tím napomáhat efektivnímu řízení státu a jeho činnostem.
Specializujeme se především na informační systémy pracující s geografickými daty, základními registry státu, agendové informační systémy a centrální systémy zdravotní péče.

V soukromé sféře je naší misí zavádět a dlouhodobě rozvíjet moderní informační technologie a digitalizovat firemní procesy společností působících na evropském trhu. Tím napomáhat obchodnímu úspěchu a růstu těchto společností, vyšší kvalitě služeb pro jejich zákazníky, a tak zprostředkovaně zlepšovat životní úroveň společnosti.
Zaměřujeme se hlavně na procesy řízení výroby, ekonomické a účetní systémy, prodejní procesy, péče o zákazníky a sofistikovanou práci s digitálními daty.

Vize Ness

  1. Na českém trhu chceme patřit mezi TOP 3 lídry v našich strategických oblastech telekomunikací, výroby, veřejné správy a finančním sektoru.
  2. Chceme si udržet technologickou nezávislost naší firmy, díky které vždy dokážeme nabídnout a dodat našim zákazníkům to nejvhodnější technologické řešení jak z pohledu implementace, tak dlouhodobého provozu a rozvoje. Proto udržujeme nadstandardní, ale neexkluzivní vztahy s významnými partnery (Oracle, SAP, Microsoft) i vendory menších a open-source alternativ.
  3. Chceme být společností, která je našim zákazníkům respektovaným a dlouhodobým partnerem, jenž rozumí jejich businessu a proaktivně přináší návrhy na vylepšení. Naší vizí je, aby průměrná doba spolupráce s jedním zákazníkem byla delší deseti let.
  4. Chceme být významnou a ekonomicky stabilní technologickou společností s pevnou základnou zaměstnanců i zákazníků z různých segmentů trhu s pravidelným meziročním organickým růstem a odpovídajícím profitem. Společností, která vždy dostojí závazkům vůči svým klientům i zaměstnancům.
  5. Chceme využívat globálního zázemí a know how nadnárodní společnosti, ale neomezovat se v lokálním působení. Chceme si zachovat lokální management, rozhodovací pravomoci a flexibilní přístup vůči zákazníkům.
  6. Přestože jsme součástí korporace, chceme i nadále kontinuálně budovat přátelskou a otevřenou firemní kulturu napříč pobočkami založenou na dobrých osobních vztazích. Chceme být společností, ve které zaměstnanci rádi pracují, vzájemně si pomáhají, respektují se a rozvíjí svůj osobní potenciál. Aktivně se podílejí na plnění firemních cílů, budují i mimopracovní přátelství a mají zájem přivádět do firmy nové tváře.

Náš přístup

Jsme proaktivní

Umíme se ptát, definovat problémy a navrhovat způsoby, které vedou k nejlepším výsledkům.

Tvoříme skutečná partnerství

Našim klientům dobře rozumíme a svou činností dokazujeme, že jsme ,,na jedné lodi”.

Využíváme talenty

Komplexní a škálovatelná řešení umíme najít i proto, že jsou naše týmy plné lidí s nejlepší odborností.

Vedení společnosti

Ness Digital Engineering martin_silvicka

Martin Silvička

Vice President Ness CEE / Country Manager Ness Czech

Ness Digital Engineering miroslava zalesakova

Miroslava Zálešáková

Chief Financial Officer

Jsme společensky odpovědní

Diverzita nás baví

Neřešíme škatulky a respektujeme individualitu každého. Diverzita a inkluze v pracovním prostředí pro nás znamená zdroj inovací a kreativity. V našich týmech proto najdete kromě Čechů a Slováků také mnoho cizinců. Nezáleží na tom, odkud kdo je a jaké má vyznání nebo sexuální orientaci. Podstatné je, co ho v práci baví a jak můžeme vzájemně podporovat svůj potenciál. Stali jsme se proto též partnerem platformy Diversity Talent Pool, kterou naše HR oddělení využívá při náboru.

Děti jsou budoucnost nás všech

Děti našich kolegů a kolegyň jsou často zvané na naše akce a zároveň pro ně organizujeme Mikuláše. Maminky a tatínkové na rodičovských dovolených jsou taktéž nedílnou součástí našich neformálních akcí. Pravidelně se věnujeme podpoře dětí z Fondu ohrožených dětí Klokánek na Praze 4, pro které pořádáme interně rozličné sbírky a od roku 2010 také spolupracujeme s Dětským domovem Černá Voda. Každoročně pro tyto děti organizujeme výlety, zábavně-naučné dny a další dobrodružství.

Ness Digital Engineering
Ness Digital Engineering
Ness Digital Engineering

Máme rádi výzvy a vítáme smělé projekty i nadšené kolegy. Pokud můžeme jakkoliv spojit síly, ozvěte se nám!