Spoločnosť Masternaut je s viac ako 10 000 zákazníkmi lídrom na európskom trhu v oblasti telematiky. Špecializuje sa prevažne na manažment flotíl a pracovníkov i služby v oblasti sledovania aktív.

Zákazníci využívajú benefity produktov Masternautu na bezproblémový chod svojich spoločností, úsporu nákladov, efektívne využívanie aktív a na posilnenie bezpečnosti jazdy svojich vozových parkov.

Masternaut predstavuje obrovský inovačný potenciál a priestor na svoj rast, preto sa po dôkladnom rozhodovaní rozhodol rozšíriť svoje kapacity a otvoriť nové vývojové centrum práve v košickom Nesse. Nášmu tímu sa tak otvorili možnosti pracovať s jednými z najtrendovejších technológií a s aktuálnymi metodológiami, ktoré sú skloňované po celom svete – Mobile Applications, Cloud Computing, Big Data, Internet of Things, Machine Learning, Agile (Scrum, Kanban, Extreme Programming, Test Driven Development).

Novovytvorený core tím v Košiciach participuje na vývoji a testovaní kľúčových komponentov a produktov, prináša inovatívne riešenia a nápady na zlepšenie. Vďaka kvalitnej práci má spoločnosť Masternaut rozšíriť naše rady v Nesse o ďalších talentovaných ľudí – vývojárov mobilných aplikácií a platforiem a test inžinierov. Každý člen tímu  bude mať možnosť  aktívne sa podieľať na “Hackathon” evente priamo v anglických a francúzskych vývojových centrách zákazníka.

Profil projektu

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.