Susedia si musia pomáhať - Kosice
Susedia si musia pomáhať

Ness Košice našlo v okolí svojho nového sídla v centre mesta skvelých susedov. Svojou unikátnosťou a zameraním zaujala Kaviareň od srdca, ktorá sa úspešne etablovala v silnej konkurencii Hlavnej ulice. Kaviareň zamestnáva hendikepovaných ľudí, ktorých úprimná zanietenosť a dobrosrdečnosť si získali srdcia a priazeň kávičkárov … aj to naše.

Marek Uhrín, Managing Director Vice President, Ness Košice: „Kaviareň od srdca sme si obľúbili takmer od prvého dňa v našom novom sídle. Špičková káva má v sebe nezameniteľnú skvelú príchuť, ktorú jej dodávajú ľudia začlenení v tomto unikátnom projekte. Zároveň sa pri každej návšteve môže človek zamyslieť nad pravými hodnotami, postojom k životu a celkovými prioritami. Tešíme sa na dlhú susedskú spoluprácu a výnimočné chvíle v Kaviarni od srdca.“

Andrea Miková, majiteľka kaviarne: „Včera sme v našej Kaviarni od srdca privítali zástupcov spoločnosti Ness v Košiciach, ktorí darovali našej kaviarni 2 ks výkonných notebookov a príslušenstva k nim. Sme veľmi vďační za tento dar, jeden z darovaných notebookov dostal náš zamestnanec Dominik Pištej, ktorý v našej Kaviarni od srdca púšťa našim hosťom hudbu. Druhý notebook bude využitý pri vedení agendy Občianskeho združenie od srdca, ktoré je založené na podporu zdravotne znevýhodneným zamestnancom a spoločnosti Kaviarne od srdca. Z celého srdca ďakujeme spoločnosti Ness za tento dar, veľmi si toho vážime. Vaša Kaviareň od srdca ❤️ .”

Related Insights

Ness Košice vypomohol okresnému Hasičskému zboru

Ďalším adresátom Nessáckej podpory sa pre zmenu stal okresný Hasičský a záchranársky zbor...

Nessáci darovali krv aj v týchto neľahkých časoch

Pomáhať si musíme aj v čase krízy. Ani aktuálna situácia neodradila Nessákov od darovania krvi,...

Susedia si musia pomáhať

Ness Košice našlo v okolí svojho nového sídla v centre mesta skvelých susedov. Svojou unikátnosťou...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.