Ness Košice je pyšný na svoj jedinečný a mimoriadne obľúbený program s 10-ročnou tradíciou pod názvom Ness Summer Club. Ten ponúka deťom zamestnancov celodenný zaujímavý program pod dohľadom odborných pracovníkov v priestoroch spoločnosti, a to počas celých prázdnin. Nessákom tak odpadá starosť s hľadaním zmysluplného vyžitia pre svoje ratolesti. Pre deti je každý deň pripravený program v podobe prechádzok, pohybových kurzov či cvičení rozvíjajúcich ich kreativitu a zručnosti. V prípade potreby je rodič nablízku a v rámci spestrenia pracovného dňa môže svoje dieťa aj navštíviť.

Program Summer Club bol v roku 2011 ocenený cenou Via Bona nadácie Pontis. Klub patrí podľa zamestnancov k najväčším zamestnaneckým benefitom a každý rok sa utešene rozrastá o nových Nessáčikov.

Video 

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.