Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite - Kosice
Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých developerov a testerov na pozície, ako napríklad Java programátor a Automation Tester.  

Pracujeme na produktoch pre najväčšie globálne banky a inštitúcie, ktoré sú zamerané na odhaľovanie prania špinavých peňazí a prevenciu finančných podvodov v rôznych podobách. Sme neoddeliteľnou súčasťou činností takmer všetkých fáz vývojového cyklu a spoločne zabraňujeme obrovským finančným únikom.  

Dominik,  Product Owner: “Na tomto Nessáckom projekte pomáhame lídrovi, ktorý sa rok čo rok drží na prvej priečke globálnych rebríčkov v boji proti finančnej kriminalite a jeho zákazníkmi je 24 z 25 TOP bánk z Európy, US a Ázie. A práve košický tím je zodpovedný za vývoj produktov, ktoré ženú tento úspech vpred. Pridaj sa k nám a budeš riešiť komplexné výzvy, s ktorými si láme hlavu celý svet. To všetko v rodinne a kamarátsky naladenom tíme. Keď skončí kríza, dokážeme ti to na našej firemnej chate. Ak máš rád výzvy, pridaj sa k nám a spolu urobíme svet o čosi lepším.“

Otvorené pozície:

 

Related Insights
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...
Novinky

Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika

Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším...
Novinky

Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.