Spustili sme aukčný portál pre HC Košice - Kosice
Spustili sme aukčný portál pre HC Košice

V prebiehajúcej hektickej sezóne pracujeme na vývoji a vylepšeniach IT riešení pre HC Košice. Najnovším prírastkom v projekte je jedinečný aukčný portál, ktorý klubu umožní organizovať aukcie šité na mieru jeho potrebám.

Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness Košice / HC Košice: „Funkcionalitu existujúceho e-shopu kolegovia Mišo R. s Jarkou L. rozšírili o modul aukcií. Ten sme si však museli prispôsobiť, keďže niektoré jeho vlastnosti neboli pre klub vyhovujúce. Veľmi dôležitá je funkcia automatického predlžovania aukcie v prípade, že cena draženého produktu bola navýšená v posledných 5 minútach jej oficiálneho trvania. Koniec aukcie sa automaticky predlžuje až do doby, keď počas 5 minút nikto cenu nenavýši. Z hľadiska výsledku dražby považujeme túto funkciu za kľúčovú.“

HC Košice sa tak stal zrejme prvým športovým klubom na Slovensku s vlastným aukčným portálom, ktorý už aktuálne ponúka produkty na vydraženie. (Otvoriť aukčný portál >>)

Stanislav Mucha: „Aukcie sú obľúbené na Slovensku i v zahraničí. Vďaka vlastnému portálu má klub možnosť pracovať s nimi na dlhodobej a pravidelnej báze. Navyše, ich administrácia je plne v rukách klubu, vďaka čomu má HC Košice veľkú mieru flexibility a najmä celý výťažok z aukcií ostáva v klube. Ďakujem spoločnosti Ness a vyššie spomínaným Nessákom za skvelú prácu a podporu.“

Related Insights
Novinky

HC Košice a Ness vzdali úctu a poďakovanie zdravotníkom

Na utorkový šláger slovenskej Tipos Extraligy nastúpili hráči HC Košice v špeciálnej edícii...
Novinky

Košický Ness pokoril métu 600 zamestnancov

Viac ako 15 ročná história, 20+ renomovaných klientov a 600+ zamestnancov pracujúcich na projektoch...
Novinky

Veľká šanca pre Java Developerov

Renomovaný stabilný projekt v oblasti digitálnych máp dopĺňame o 12 "Javistov". Je tu jedinečná...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.