Šport v Nesse sa teší veľkému záujmu a obľube. Či už individuálne alebo kolektívne, Nessáci praktizujú široké spektrum športov od futbalu až po jogu či bojové umenia. Suverénne najväčšiu komunitu vytvorili v rámci Nessu bežci, ktorí každoročne reprezentujú firemné farby na desiatkach podujatí. V roku 2015 sa na štart Medzinárodného maratónu mieru postavilo viac ako 40 „modrých šípov“, vytvárajúc jeden z najväčších firemných tímov v Košiciach. Naši vytrvalci hravo zvládnu Karpatskú vandrovku, beh Od Tatier k Dunaju i Trojkráľový beh. Tí najlepší sa pravidelne zúčastňujú známych maratónov po celom svete a máme v našich radoch aj víťaza Spartan race.

V rámci firmy pravidelne organizujeme turnaje v športoch, ako biliard, bowling, šípky či stolný tenis. Na svoje si prídu aj futbalisti, ktorí sa stretávajú na týždennej báze a nájdete u nás aj základy hokejového tímu, ktorý je i napriek náročnosti tohto športu stále aktívny.

Športový charakter Nessu v roku 2016 podčiarkuje zatiaľ najväčšia akcia vo firemnej histórii – Ness City Triathlon Košice 2016, v ktorom naša spoločnosť vystupuje ako titulárny partner.

Meno spoločnosti je úzko späté aj so samotným projektom Košice – Európske mesto športu 2016. Ness KDC je hlavným IT partnerom projektu a naši ľudia sú aktívnymi účastníkmi veľkého počtu športových podujatí aj vďaka skvelej spolupráci s mestom Košice.

Fotogaléria

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.