Spoločenský život v Nesse je počas roka pestrý. Okrem sporadických stretnutí sú v každom „labe“ zaužívané pravidelné teambuildingy zvyčajne spojené s vycestovaním do prírody. Vzhľadom na počet zamestnancov sú celofiremné stretnutia limitované. Každý rok sa celá firma stretáva na All-staff mítingu, rodinnej akcii Family day a kultovej Vianočnej párty.

Ness Family day – rozmanitý športový program pre deti i dospelých moderovaný Slavom Jurkom uspokojí i tých najnáročnejších.

Vianočná párty je najvýznamnejším a každoročne netrpezlivo očakávaným celofiremným podujatím na vysokej organizačnej a obsahovej úrovni. Christmas party je už tradične spojená s vopred vytýčenou tematikou udávajúcou charakter večera. Skvelú atmosféru potvrdili okrem Slava Jurka, účinkujúcich, personálu a zamestnancov aj kolegovia zo zahraničia, ktorých účasť každým rokom narastá.

Vianoce v Nesse je súbor hneď niekoľkých aktivít a podujatí s vianočnou tematikou. Stretnutie s Mikulášom pre deti zamestnancov, Mikulášska zbierka pre detský domov, charitatívna burza, Secret Santa, vianočné trhy, raňajky v Nesse alebo vianočný hokejový zápas – to všetko môžete zažiť v Nesse v období Vianoc.

Športovanie – dominantným športom v Nesse je beh a desiatky Nessákov sa každoročne zúčastňujú Medzinárodného maratónu mieru, Ness City Triathlonu a Karpatskej vandrovky. Populárnymi športmi sú aj bedminton, futbal, volejbal, bowling, biliard a šípky. Sily v týchto disciplínach si Nessáci merajú na tzv. turnajoch o Putovný pohár Ness Košice. 

Akcie pre deti zamestnancov sú zväčša zamerané na šport a zábavu. Pátračik alebo Hopsáčik sú tradičnými sprievodnými akciami Ness City Triathlonu a vypĺňajú čas Nessákov a ich rodín, ktoré prišli fandiť svojim kolegom a známym. Deti sa pravidelne stretávajú aj v Sobotňajšom klubíku a na Deň detí. 

Music & Quiz je kultúrno vedomostné podujatie, počas ktorého tímy Nessákov súťažia v hádaní správnych odpovedí vo vedomostnom kvíze. Prestávky akcie sú spestrené hudobnými vystúpeniami nadaných Nessákov. 

Vianočný večierok

Ness Family Day

Fotogaléria

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.