Salesforce - Kosice

 Salesforce je cloudová biznis platforma prevažne so zameraním na CRM (Customer Relationship Management), ktorá poskytuje komplexný pohľad na klienta z pohľadu marketingu, predaja alebo služieb. No táto platforma dokáže oveľa viac. AI, IOT a „četbóti“ môžu by ť implementované do ktoréhokoľvek procesu tak, aby zabezpečili celkovú podporu pre digitálny život daného biznisu.

 

Pôvodný CassaCloud bol strieborným konzultačným partnerom platformy Salesforce s certifikovanými špecialistami na Salesforce Sales Cloud, Service Cloud, Community Cloud, CPQ, Platform Development, FSL a Pardot.

 

CassaCloud sa v roku 2019 stal súčasťou Ness Digital Engineering posilňujúc Salesforce oblasť v Severnej Amerike a Európe. Zároveň sa CassaCloud stal európskym “center of excellence” pre Salesforce. Jednou z pridaných hodnôt z týchto akvizícií je posilnenie skúseností a zručností v oblasti CPQ, čo Ness Digital Engineering dostáva do pozície jedného z lídrov partnerov Salesforce.

 

V Nesse zabezpečujeme a vyvíjame nové ako aj pokračujúce projekty Salesforce pre klientov po celom svete. Považujú nás za špecialistov najmä v technickej časti Salesforce pracujúcich na rôznych úrovniach komplexných riešení. Naše riešenia klienti hodnotia pozitívne najmä pre vysoké štandardy architektúry a dizajnu, skvelú pracovnú morálku a jedinečný proklientský prístup, čo sú 3 hlavné aspekty, ktoré očakávame od našich zamestnancov.

Profil projektu

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.