Dopravné modely a režimy sú rozširované s cieľom riešiť meniace sa predstavy spotrebiteľov, obavy o životné prostredie a bezpečnosť a rast mesta. Spoločnosť Ness pomáha spoločnostiam v oblasti tranzitných a automobilových ekosystémov navrhovať a budovať digitálne platformy s prehľadmi v reálnom čase a kontextovými ponukami, ktoré odlišujú ich schopnosti od ostatných.

Problémy klientov, ktoré riešime:

  • Ako môžeme aplikovať prepojené technológie na zabezpečenie efektívnejších a nákladovo efektívnych dopravných riešení?
  • Ako môžeme znížiť čas a náklady na výskum a vývoj, aby sme rýchlejšie reagovali na požiadavky spotrebiteľov?
  • Ako môžeme lepšie využiť naše dopravné prostriedky?
  • Akým spôsobom môžeme použiť alebo vylepšiť údaje, ktoré zhromažďujeme na zvýšenie spokojnosti spotrebiteľov a ponúkanie nových služieb?
  • Ako môžeme diferencovať naše produkty a služby tak, aby sme riešili záujmy spotrebiteľov v oblasti bezpečnosti a pohodlia?

Riešenia inteligentnej mobility

Riešenia inteligentného tranzitu pre mobilitu ako služba

Kombinácia odborných znalostí v oblasti plánovania ciest, analýzy cestovného, online rezervácie, automatické inkasovanie cestovného a platenie cestovného z účtu s cieľom priniesť skúsenosti s inovatívnym a hladkým tranzitom.

Informácie o lokalite a navigácia

Vývoj 2D a 3D stvárnenia obrázkov, vyhľadávanie a inteligentné smerovanie, pokročilá vizualizácia údajov a produkty založené na údajoch o polohe v reálnom čase, presné rozhodovanie a navigácia.

Telemetria a analýza vozového parku

Používanie  senzorov internetu vecí (Internet of Things) na diaľkové ovládanie a analytika údajov na sledovanie vozidiel a vozového parku, optimalizácia využívanie a výkonnosť vozidlových aktív a umožnenie osvedčených postupov pri jazdení.

Riešenia pripojených automobilových vozidiel

Zvyšovanie bezpečnosti, efektívnosti a potešenia z jazdy prostredníctvom systémov aktívnej a pasívnej bezpečnosti, zdokonalených systémov asistencie vodiča (ADAS), riešení, ktoré slúžia na informovanie aj zábavu a riešenia súvisiace s informovaním o lokalite a telemetrické riešenia.

Ness-Domains-Smart-Mobility-Brochure-RESIZED

Brochure

Solutions for Smart Mobility

View PDF

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.