Ness pomáha spoločnostiam vytvárať inovatívne produkty a riešenia s podporou internetu vecí (Internet of Things), ktoré robia každodenné aktivity efektívnejšími, produktívnejšími a zábavnejšími. Či už ide o inteligentné zariadenia, digitálne merače alebo domácu zábavu, Ness pomáha spoločnostiam vyvíjať digitálne platformy s najnovšími technológiami a technikami zážitkového dizajnu, aby vytvorili príjemné zákaznícke prostredie.

Problémy klientov, ktoré riešime:

  • Aké služby s pridanou hodnotou môže naša spoločnosť ponúknuť v súvislosti s riešeniami, ktoré predávame a údajmi, ktoré generujú?
  • Ako môžeme užívateľom uľahčiť interakciu s našimi pripojenými technológiami a pochopiť predstavy, ktoré poskytujú?
  • Akými spôsobmi môže spoločnosť použiť údaje, ktoré zhromažďuje na zvýšenie spokojnosti zákazníkov?
  • Ako môžeme rozšíriť funkcie, ktoré ponúkame spojením so zariadeniami a partnermi, ktorí dopĺňajú naše riešenia?
  • Aké proaktívne kroky môžeme podniknúť na zvýšenie kvality výrobkov a zabránenie prerušeniam služieb?

 

Riešenia inteligentného bývania

Inteligentné domácnosti

Kombináciou zážitkového dizajnu s internetom vecí (Internet of Things), analytiky údajov a vývoja softvérovej platformy môžeme spoločnostiam pomôcť pri dodávaní inteligentných nástrojov pre rôzne riešenia pre domácnosti.

Domáca zábava / distribćia médií

Zvyšovanie kontextovej inteligencie za vyhľadávaním, distribúciou, správou a prehrávaním obsahu pomocou pokročilých analytických údajov, konverzačných rozhraní a ďalších digitálnych technológií na obohatenie zábavy a mediálnych zážitkov.

Inteligentné meranie

Využívanie dát a pokročilá analytika na umožnenie použitia inteligentných meračov, ktoré lepšie merajú spotrebu, identifikujú spôsoby používania a poskytujú proaktívne upozornenia, ktoré používateľom pomôžu efektívnejšie spravovať zdroje.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.