Riešenia spoločnosti Ness pre inteligentný obchod (smart commerce) kombinujú dizajn. analyziku údajov a diogitálne technológie, aby pomohli klientom zvýšiť predaj s personalizovanými nákupnými zážitkami, potešiť zákazníkov bezproblémovými transakciami a zvýšiť efektívnosť prevádzky. 

Problémy klientov, ktoré riešime:

  • Ako môžeme poskytnúť zážitok z nakupovania, ktorý povzbudzuje zákazníkov, aby nakupovali od nás oproti konkurencii?
  • Ako môžeme zvýšiť jednotkové predajné ceny a marže a ako ziskové zapojiť nové trhy a partnerov?
  • Ako môžeme lepšie predvídať a plánovať významné nákupné trendy?
  • Ako môžeme uľahčiť proces nákupu pomocou nástrojov, ako sú digitálne platby, chatboty, hlasové asistentky a rozšírená realita?
  • Ako môžeme lepšie merať a zvyšovať lojalitu zákazníkov?


Riešenia inteligentného obchodu

Digitálne platby

Rozvoj skúseností so spoľahlivým, bezpečným platením, čo sa týka mobilných peňaženiek a bezkontaktných platieb, spracovania a zúčtovania platieb, integrácie systémov, spracovania a zúčtovania platieb, integrácií systémov a vyplatení.

Vernostné programy a programy odmeňovania

Digitalizácia operácií pre efektívne riadenie, aktualizácia dátovej infraštruktúry pre lepšiu syntézu údajov o zákazníkoch a použitie analýzy na identifikáciu nákupných modelov pre zvýšenie zapojenia

Personalizácia skúseností a mapovanie cesty zákazníka

Používanie údajov, odporúčacích systémov a digitálnych technológií na vytváranie personalizovaných nákupných skúseností krížom cez všetky kanály, podpora vyššieho predaja, krížového predaja a lojality

Digitálny marketing a zákaznícka analytika

Vytváranie riešení na realizovanie ponúk, propagačných akcií a komunikácie s rôznymi osobami zákazníka a využívanie údajov na vypracovanie podrobných informácií o obchodných príležitostiach a potenciálnych podvodoch.

Ness-Domains-Smart-Commerce-Brochure-RESIZED-v3
Brochure

Solutions for Smart Commerce

View PDF

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.