Podmienky na športovanie mládeže i dospelých sú na Slovensku vo všeobecnosti zlé a mládežnícke športové kluby zápasia s nedostatkom financií a podpory.

Futsal

Zamestnanci Ness KDC pravidelne organizujú futbalový turnaj pre žiakov a študentov Osemročného gymnázia na Alejovej ulici pod názvom Nessko.

Basketbal

Samotná firma podporila basketbalovú akadémiu RIM basket výrobou dresov pre nádejných basketbalistov.

Horská cyklistika

Dresy zabezpečilo Ness KDC aj pre talentovaných súrodencov abačkovcovRadka Tabačková (16) s bratom Šimonom (19) sú úspešnými pretekármi v horskej cyklistike v kategóriách XCO (cross-country) a XCM (maratón), v ktorých zbierajú medaily so železnou pravidelnosťou. Radka je aktuálnou majsterkou Slovenska v kategórii MTB kadetiek. Šimon, majster Slovenska v XCO v kategórii juniorov v roku 2015, reprezentoval Slovensko aj na Majstrovstvách Európy v Taliansku. V prebiehajúcej sezóne sa Šimon umiestňuje na popredných priečkach aj v najvyššej kategórii ELITE.

Fotogaléria

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.