Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. súčasťou patentovaného riešenia - Kosice
Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. súčasťou patentovaného riešenia

V Nesse pracujeme na veľkých veciach pre veľkých klientov. Dôkazy kvality práce Nessákov sa dostavujú v podobe úspešných nasadení do produkcie a klientskych poďakovaní. Traja Nessáci z projektu Solar Turbines boli súčasťou tímu, ktorého riešenie bolo zapísané patentovým úradom v USA.

Patent pokrýva sofistikovaný systém s možnosťou výberu industriálnych schém, preddefinovaní vykonávaných krokov a vzorových obrázkov jednotlivých častí, poskytujúc tak jednoduchý nástroj pre technikov, ktorý im pomáha pri posudzovaní industriálnych strojov za použitia tabletu.

Posudzovanie môže byť vykonané aj v offline režime a neskôr synchronizované na server. Výmena dát je zabezpečená cez webové služby.

Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. navrhli a implementovali databázu použitú systémom, vyvinuli a otestovali webovú aplikáciu, webové služby a aktívne participovali na vývoji celej systémovej architektúry.Viac detailov o patente nájdete na adrese: https://patents.google.com/patent/US10466677B2

Spoločné vyjadrenie:  „Určite sme hrdí a šťastní, že sme súčasťou tímu, ktorý získal patent. Je ešte lepšie vidieť, že myšlienka je už implementovaná v praxi a náš tím na tejto implementácii pracoval. Máme skvelých partnerov na strane klienta Solar Turbines. Spolupráca s nimi je pre nás potešením a zábavou. To isté platí aj pre košický tím, ktorého sme súčasťou.“

Related Insights

Susedia si musia pomáhať

Ness Košice našlo v okolí svojho nového sídla v centre mesta skvelých susedov. Svojou unikátnosťou...

4 dôvody, prečo sa pridať do tímu Michelin v Košickom Nesse

Aj napriek hektickej dobe plnej zvratov život v Nesse ide ďalej. Kvalitná práca a podmienky ústiace...

Desiatky pozícií na atraktívnom projekte v rastúcom Nesse

Potrebuješ zmenu? Chceš sa kariérne posunúť? Ponuka práce na projekte pre inováciami nabitého...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.