Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. súčasťou patentovaného riešenia

V Nesse pracujeme na veľkých veciach pre veľkých klientov. Dôkazy kvality práce Nessákov sa dostavujú v podobe úspešných nasadení do produkcie a klientskych poďakovaní. Traja Nessáci z projektu Solar Turbines boli súčasťou tímu, ktorého riešenie bolo zapísané patentovým úradom v USA.

Patent pokrýva sofistikovaný systém s možnosťou výberu industriálnych schém, preddefinovaní vykonávaných krokov a vzorových obrázkov jednotlivých častí, poskytujúc tak jednoduchý nástroj pre technikov, ktorý im pomáha pri posudzovaní industriálnych strojov za použitia tabletu.

Posudzovanie môže byť vykonané aj v offline režime a neskôr synchronizované na server. Výmena dát je zabezpečená cez webové služby.

Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. navrhli a implementovali databázu použitú systémom, vyvinuli a otestovali webovú aplikáciu, webové služby a aktívne participovali na vývoji celej systémovej architektúry.Viac detailov o patente nájdete na adrese: https://patents.google.com/patent/US10466677B2

Spoločné vyjadrenie:  „Určite sme hrdí a šťastní, že sme súčasťou tímu, ktorý získal patent. Je ešte lepšie vidieť, že myšlienka je už implementovaná v praxi a náš tím na tejto implementácii pracoval. Máme skvelých partnerov na strane klienta Solar Turbines. Spolupráca s nimi je pre nás potešením a zábavou. To isté platí aj pre košický tím, ktorého sme súčasťou.“

Related Insights

Ness Košice daroval košickej nemocnici takmer 100 počítačov

Napriek neľahkej situácii sa košický Ness snaží pomáhať komunite a už po niekoľký krát daroval...
Novinky

Nessáci Martin R., Karol S. a Martin V. súčasťou patentovaného riešenia

V Nesse pracujeme na veľkých veciach pre veľkých klientov. Dôkazy kvality práce Nessákov...
Novinky

Ranjit Tinaikar novým CEO Ness Digital Engineering

Ness Digital Engineering, globálny poskytovateľ riešení pre digitálnu transformáciu ohlásil angažovanie Ranjita...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.