Ness vstupuje do nového roka s viac ako 50 otvorenými pozíciami - Kosice
Ness vstupuje do nového roka s viac ako 50 otvorenými pozíciami

Spokojnosť existujúcich zákazníkov a skvelé globálne referencie pomáhajú košickému Nessu rásť a napriek nepriaznivému pandemickému stavu sa Nessácke projekty rozširujú. Do Košíc zároveň prichádzajú noví, stabilní, renomovaní zákazníci.

Aktuálne je záujem najme o oblasti a technológie, ako napríklad automatizovaný testing, Node.JS, Java, React, Vue.js, Python, AWS, DevOps, Tech Architect, Product Owner, Engineering Manager, atď. Všetky pohovory i onboarding nových zamestnancov prebiehajú na diaľku.

Jaroslava Dermek, Recruitment & Talent Acquisition Director, Ness Košice: „Po marci 2020 sme museli reagovať na vzniknutú situáciu a naše aktivity, ako aj samotné pohovory presunúť do online prostredia. V rámci IT sveta je to však bežná záležitosť, čoho dôkazom je 89 nových IT špecialistov, ktorí  k nám v priebehu minulého roka nastúpili. Aktuálne otvorené pozície na existujúcich i nových projektoch sú naozaj atraktívne, a tak sa teším na záujem zo strany potenciálnych kandidátov.“

Košickému Nessu sa aj v týchto neľahkých podmienkach podarilo za uplynulý rok narásť a už čoskoro dosiahne významnú métu 600 zamestnancov. Za rast a samotné výsledky Ness vďačí najmä vysoko kvalitnej práci Nessákov, starostlivosti a podmienkam pre zamestnancov a spokojnosti silných, stabilných, dlhodobých zákazníkov.

Jaroslava Dermek: „Veľmi nás mrzí, že naši kandidáti aktuálne nemôžu navštíviť naše krásne novučičké priestory v centre mesta. V Nesse sa už všetci tešíme na návrat do office-u. Budeme mať čo dobiehať a určite sa môžeme tešiť na množstvo eventov a spestrujúcich aktivít. Informácie o pozíciách i živote v Nesse vám spolu s kolegyňami rady odprezentujeme na online pohovore. Tešíme sa na vás.“

Informácie o otvorených pozíciách nájdete na Nessáckej webovej stránke >>

Related Insights
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...
Novinky

Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika

Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším...
Novinky

Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.