Ness Košice bol založený v roku 2005 a je vlajkovou loďou korporácie Ness Digital Engineering.

Sme vývojové a inovačné centrum produktov a technológií poskytujúce služby zahraničným klientom v oblastiach, ako automobilový priemysel, doprava, finančný sektor, médiá a marketing, energetika a big data.

V oblasti softvérového inžinierstva sú vysoko cenené bezchybné služby, individuálny prístup ku klientom a schopnosť dosahovania cieľov. Ness Košice tieto parametre spĺňa nadštandardne a aj vďaka tomu udržiava so svojimi zákazníkmi dlhoročné obchodné vzťahy. Naše tímy profesionálov spracovávajú a analyzujú požiadavky klientov. Následne ich v spolupráci s klientom a v prostredí “agile” vyvíjajú použitím najnovších technológií.

Preukázateľné referencie a silné zázemie korporácie vzbudzujú neustály záujem nových klientov. V rámci regiónu patrí Ness Košice s takmer 600 zamestnancami k najvýznamnejším zamestnávateľom.

Košický Ness je významným podporovateľom komunity. Ness podporuje vzdelávanie na stredných i vysokých školách, je IT partnerom mesta, neziskových organizácií a hokejového klubu HC Košice, podporuje športovanie mládeže i charitu. V rámci športovej komunity je firma Ness titulárnym partnerom populárneho podujatia v centre mesta pod názvom Ness City Triathlon Košice

Profil Ness Košice
Pripravovaný office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.