Ness Košice opäť s Pečaťou bonity za ekonomické výsledky - Kosice
Ness Košice opäť s Pečaťou bonity za ekonomické výsledky

Aj v roku 2019 si košický Ness počínal po stránke ekonomických výsledkov vynikajúco. Na základe analýz dát hodnotených podľa uznávaných medzinárodných modelov NESS KE, s.r.o. prešiel hodnotením s pozitívnym výsledkom a zaradil sa tak medzi subjekty, ktoré sú finančne najstabilnejšie, čím mu právo patrí Pečať bonity za rok 2019 udeľovaná Slovenskou informačnou a marketingovou spoločnosťou.

Ness Košice tak patrí k 1,93 % spoločnostiam (z 828 564 posudzovaných firiem), ktoré sa pohybujú v zóne ekonomickej istoty a spoľahlivosti.

Marek Uhrín, Managing Director Vice President, Ness Košice: „Ocenenie Pečať bonity je už tradičným a pravidelným dôkazom spoľahlivého fungovania našej spoločnosti. Napriek neľahkej dobe, ktorú prežívame som ešte radšej, že sa nám aj v tomto roku darí v dodržiavaní prísne nastavených vysokých štandardov v silne konkurenčnom prostredí. Za to patrí poďakovanie všetkým zamestnancom, partnerom a zákazníkom.”

Zuzana Želinská, AVP Business Finance and Operations: “Ekonomická a finančná spoľahlivosť je vizitkou spoločnosti Ness v Košiciach dlhé roky. Nastavené procesy vynikajúco fungujú vďaka profesionálnej práci, schopnosti efektívne reagovať na dynamicky sa vyvíjajúcu situáciu, skvelej spolupráci našich zamestnancov, a taktiež kvalitným vzťahom s našimi obchodnými partnermi, čo nás samozrejme teší a za čo sme úprimne vďační. Sme veľmi radi, že naše výsledky poskytujú všetkým Nessákom a business partnerom pocit bezpečia a záruku kredibility v tejto nie najjednoduchšej dobe. Robíme všetko preto, aby sme z nastavenej cesty nezišli ani v tomto roku plnom výziev.”

Related Insights
Novinky

Ness vstupuje do nového roka s viac ako 50 otvorenými pozíciami

Spokojnosť existujúcich zákazníkov a skvelé globálne referencie pomáhajú košickému Nessu rásť...
Novinky

Vianočný pozdrav

Vážení kolegovia/kolegyne, partneri, priaznivci, prajeme Vám a Vašim blízkym príjemné prežitie...
Novinky

Ness Košice je spoločensky zodpovedný podnik

„Spoločnosť NESS KE, s.r.o. patrí medzi 3,33 % podnikov, ktoré pristupujú zodpovedne k plneniu...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.