Každý rok centrum mesta ožíva vďaka prebiehajúcemu unikátnemu športovému podujatiu. Na štart Ness City Triatlonu sa postaví spolu takmer 500 pretekárov v rôznych kategóriách. Slovenskí i zahraniční športovci si zmerajú sily v plávaní (750m), bicyklovaní (20km) a behu (5km). 

Športovci štartujú v rôznych vekových kategóriách, a to individuálne, ale aj v štafetách.  Program je doplnený rôznymi sprievodnými aktivitami v rámci expozóny, v ktorej majú možnosť prezentovať svoje produkty a služby partneri podujatia. Moderátorom podujatia je Slávo Jurko, organizátorom špičková spoločnosť Progress Promotion.

20. júna 2020 napíše Ness City Triathlon Košice už svoju 5 kapitolu. Športovci, ktorí NCT absolvovali si pochvaľujú najmä krásne prostredie a vynikajúcu atmosféru vďaka neustálemu povzbudzovaniu ľudí v centre mesta. 

Všetky informácie o podujatí a podmienky registrácie nájdete na webe podujatia >> 

 

Video 2019

Video 2018

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.