Ness 600: pomáhame komunite – Usmej sa na mňa
V rámci kampane Ness 600 spojenej s dosiahnutím méty 600 zamestnancov sme sa rozhodli podporiť 10 vybraných neziskových organizácií sumou 600 Eur.
So združením Usmej sa na mňa spolupracujeme už niekoľko rokov. Poslaním organizácie je “vytváranie a podpora príležitostí pre integráciu detí a mládeže s intelektuálnym, zmysloým a telesným znevýhodnením od spoločnosti.”
Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness Košice: “Nie každý z nás si vie predstaviť, že by sme popri všetkých problémoch a výzvach dnešnej doby museli hospodáriť s rozpočtom 300 Eur na mesiac a uživiť z nich hendikepované dieťa. Bohužiaľ, sú rodiny, ktoré sa v takejto situácii ocitli kvôli nepriazni osudu a necitlivým zákonom. Organizácia Usmej sa na mňa pomáha desiatkam takýchto ľudí. Pandémia a strata sociálneho kontaktu znížili záujem ľudí o činnosť neziskových organizácií s úctyhodným poslaním, čo znížilo počet darcovských príspevkov. V rámci našej kampane sme bez váhania poskytli tento finančný dar a pevne veríme, že sa nájdu ďalší dobrí ľudia, ktorí sa k nám pridajú.”
Dagmar Kočiová, Usmej sa na mňa: “My sme veľmi vďační za tento príspevok spoločnosti Ness. Je to ako dar z jasného neba, lebo teraz naozaj treba pomáhať. Počas pandémie vyšli na povrch všetky “diery” v sociálnom systéme a odhalili “neviditeľné” skupiny, ktoré si privyrábali rôznymi brigádami. Vážime si filantropický prístup tejto spoločnosti, ktorá nám dlhodobo pomáha.”
Viac informácií o organizácií Usmej sa na mňa nájdete na webe https://usmejsanamna.sk/
Related Insights
Novinky

Bojovníci proti finančnej kriminalite na Nessáckom projekte pre NICE Actimize hľadajú posily

Jeden y najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov rozširuje svoje tímy a chystá...
Novinky

Ness 600: pomáhame komunite – Usmej sa na mňa

V rámci kampane Ness 600 spojenej s dosiahnutím méty 600 zamestnancov sme sa rozhodli podporiť 10...
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.