Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú podporu zdravotníkov bojujúcich proti COVIDu. Pre HC Košice sme zakúpili špeciálnu edíciu dresov so zdravotníckou tematikou, v ktorej Oceliari odohrali extraligový zápas. V pozápasovej dražbe sa klubu podarilo získať viac ako 7000 Eur. Tri sumy po 2 340 Eur tak klub odovzdal Univerzitnej nemocnici L. Pasteura Košice, Nemocnici AGEL Košice-Šaca a košickému Červenému krížu.

Stanislav Mucha, PR & Marketing Director, Ness Košice:“Dostali sme veľa pochvalných a ďakovných e-mailov a správ od zdravotníkov a ich rodinných príslušníkov. HC Košice je komunitným klubom a chcel aj v mene partnerov a Nessákov kolektívne v rámci možností pomôcť a reagovať na aktuálnu situáciu.”

Univerzitná nemocnica L. Pastuera v Košiciach: “Vážime si športové gesto našich hokejistov. Teší nás, že myslia na zdravotníkov v prvej línii, ktorí sa denne starajú o ľudí s ťažkým ochorením.  Tri nové notebooky v hodnote 2000 EUR budú slúžiť zdravotníkom na covidových oddeleniach našej nemocnice v areáli na Rastislavovej.  Každá pomoc je vítaná, aj my fandíme hokeju,” vyjadril slová vďaky výkonný riaditeľ UNLP pre liečebno-preventívnu starostlivosť MUDr. Martin Paulo.

Zuzana Jusková, riaditeľka územného spolku, Slovenský Červený kríž: “Veľmi pekne ďakujeme za podporu. Vyzbierané financie použijeme na dofinancovania sociálnych služieb, ako napríklad jedáleň pre nízkopríjmových seniorov, domov sociálnych služieb pre zdravotne hendikepované deti a mladých dospelých, a tiež opatrovateľskú službu pre občanov odkázaných na pomoc iných.”

Eva Krúpová, manažérka pre finančný úsek, Nemocnica AGEL Košice-Šaca: “HC Košice a jeho fanúšikom chceme úprimne poďakovať za finančný dar a podporu zdravotníkov. Prostriedky využijeme na financovanie nákupu špeciálnej sondy k laserovému prístroju pre pracovisko Kliniky liečebnej rehabilitácie, ktoré bude slúžiť pre ambulantnú liečbu pacientov po prekonaní ochorenia COVID-19 s pretrvávajúcimi klinickými ťažkosťami, najmä po zápale pľúc.” 

Related Insights
Novinky

Bojovníci proti finančnej kriminalite na Nessáckom projekte pre NICE Actimize hľadajú posily

Jeden y najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov rozširuje svoje tímy a chystá...
Novinky

Ness 600: pomáhame komunite – Usmej sa na mňa

V rámci kampane Ness 600 spojenej s dosiahnutím méty 600 zamestnancov sme sa rozhodli podporiť 10...
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.