Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika - Kosice
Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika
Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším príkladom je spolupráca s VESELY I Očná Klinika 3. generácie, ktorá pre Nessákov zabezpečila skríningové prehliadky. Počas trojdňového maratónu skríning v rámci kampane Ness 600 absolvovalo viac ako 120 Nessákov.
 
Stanislav Mucha, Marketing & PR Director Ness Košice: „Dôležitosť zdravia si v dnešnej dobe možno viac ako inokedy uvedomuje každý z nás. V IT oblasti pracujeme s počítačmi a pozeráme do monitorov celé hodiny. Zrak nás všetkých je vystavený veľkej záťaži a v zhone často zabúdame na ochranu jedného z našich zmyslov. Precízne a individuálne vyšetrenie je prvým dôležitým krokom na ceste k prevencii očných ochorení, alebo ich úspešnej liečbe. Na naše veľké šťastie priamo v budove Nessáckeho sídla otvára svoju prevádzku VESELY I Očná Klinika, s ktorou sme nadviazali susedskú spoluprácu. Tešíme sa na spoločné nažívanie a ďakujeme za starostlivosť o všetkých Nessákov.“
Vyjadrenie VESELY I Očná Klinika:
 
Mať dobrého suseda nie je samozrejmosť. O to viac sa tešíme, že v našej novej klinike v Košiciach susedíme práve s firmou Ness Košice. Skríningové prehliadky pre zamestnancov boli našou prvou spoluprácou, no veríme, že nie poslednou. IT segment patrí medzi tie, kde sú oči zamestnancov denne vystavené veľkej záťaži. Náš tím profesionálnych lekárov a špičkové vybavenie VESELY I Očná Klinika v Košiciach je zárukou toho, že aj takto namáhaný zrak dostane tú najlepšiu starostlivosť.
Tomáš F., Ness Košice: „Od prvého do posledného momentu na VESELY I Očná Klinika mi bolo jasné, že som sa zveril do rúk profesionálom. Krásne moderné prostredie, špičková technika a ústretový personál nenechali nič na náhode. Skríning zraku ukázal, že som na hrane nosenia okuliarov, a tak sa budem musieť na preventívne vyšetrenie zastaviť častejšie a vývoj sledovať. Je skvelé, že máme kliniku o poschodie vyššie. Vďaka parkovaniu v podzemí je však VESELY I Očná Klinika ľahko dostupná pre každého. Za mňa 10 z 10.“
Related Insights
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...
Novinky

Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika

Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším...
Novinky

Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.