Naším klientom je britská mediálna spoločnosť Perform Group so sídlom v Londýne, ktorá sa zameriava na zbieranie, produkciu a distribúciu rôznych športových udalostí (napr. vysielanie športových zápasov) a dát (športové štatistiky, informácie o hráčoch a pod.) po celom svete. Pokrývajúc viac ako 50 druhov športov a s partnermi, ako NBA (National Basketball Association), Premier league alebo WTA (World Tennis Association) je náš klient vo svojej oblasti svetovým lídrom.

Náš 80-členný košický tím IT špecialistov sa podieľa na vývoji digitálnej platformy pre Performgroup, a to hlavne pre jej 2 z 3 divízií: Content a Media. Pri vývoji je dôraz kladený na robustnosť a stabilitu riešenia – na ilustráciu, cez nami vyvíjanú platformu sa ročne vysiela viac ako 4 miliardy livestreamových videí pre 80 miliónov platiacich používateľov.

Samotný SW vývoj je technologicky rozdelený na 2 skupiny. JAVA tím vyvíja portálové riešenia interných aplikácií, ktoré sú postavené na frameworkoch, ako Spring a Hibernate s využitím najnovších technológií (napr. NoSQL databázy – Elastic). Web development tím vyvíja rôzne webové stránky pre zákazníkov nášho klienta, ako aj rôzne widgety pre vizualizáciu dát a štatistík. Tím pri tom využíva moderné PHP a JS frameworky.

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.