Košický Ness pokoril métu 600 zamestnancov - Kosice
Košický Ness pokoril métu 600 zamestnancov

Viac ako 15 ročná história, 20+ renomovaných klientov a 600+ zamestnancov pracujúcich na projektoch svetového významu. Košický Ness sa teší z ďalšieho veľkého úspechu, v rámci osláv pomôže komunite. 

Marek Uhrín, Managing Director Vice President, Ness Košice: “Aj keď pandémia a s ňou súvisiace obmedzenia a následky ovplyvnili spôsob nášho fungovania, IT priemysel ako celok našťastie nebol zasiahnutý tak, ako niektoré iné odvetvia. V druhom polroku 2020 sa nám podarilo vďaka nadštandardným vzťahom so zákazníkmi založenými na dlhodobej a obojstranne prospešnej spolupráci otvoriť nové pozície na už existujúcich projektoch. Zároveň zvučné referencie prilákali do košického Nessu aj nové perspektívne logá. Dosiahnutie méty 600 bola už len otázka času.  je za daných podmienok neuveriteľným úspechom potvrdzujúcim stabilitu a postavenie Ness Košice na slovenskom IT trhu. Je mi len ľúto, že prekročenie tohto míľnika nemôžeme spoločne osláviť tak, ako sme boli zvyknutí. Som si istý, že sa tak čoskoro stane.”

Samotný rast je v Nesse naplánovaný aj v roku 2021 a už prvé mesiace ukázali, že záujem o prácu u najväčšieho zamestnávateľa v oblasti softvérového inžinierstva v regióne rastie. 

 

Marek Uhrín: “Ness ponúka unikátne spojenie viacerých pre IT-čkárov dôležitých faktorov. Máme tu už viac ako 100 atraktívnych projektov and tucty partnerstiev so zvučnými značkami. Zároveň poskytujeme dlhodobo stabilné zázemie, starostlivosť o zamestnancov a jedinečnú firemnú kultúru. Sme i naďalej hladní po dosahovaní ďalších mét a ďalší rast chceme postaviť na koreňoch, ktoré reprezentujeme a pokračovať v konštantnej a rýchlej adaptácii na novú realitu. Úprimne ďakujem všetkým kolegom v Košiciach i korporáte. Tento úspech patrí nám všetkým.”

Ako to už býva, dosiahnutie významných mét býva spojené s rôznymi oslavami. Dosiahnutie méty 500 zamestnancov oslávil košický Ness viacerými aktivitami. Šéfka recruitmentu absolvovala zoskok padákom, centrom mesta sa premával “Beerbike”, Pivovar Hostinec navaril špeciálnu edíciu piva GEEK, Nessáci pokrstili firemné auto Nessy (Fiat 500) a užili si aj viacero sprievodných aktivít. 

Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness Košice: “Aj tentokrát ostaneme verní nášmu štýlu a pripravili sme seriál rôznych aktivít rozvrhnutý na obdobie až do konca júna. Namiesto investícií do reklamných spotov a mediálnych kampaní sme sa v tejto neľahkej dobe rozhodli podporiť komunitu. Samozrejme nezabudneme na Nessákov, vďaka ktorým sme tam, kde sme.”

Aj keď je väčšina aktivít už naplánovaná, ich realizáciu komplikujú opatrenia a všeobecné obmedzenie mobility.  

Stanislav Mucha: “Zdravie je pre nás prvoradé, a tak budeme jednotlivé aktivity spúšťať postupne a tak, ako to okolnosti dovolia. Môžem uviesť pár príkladov:

  • 600 minút zábavy pre deti školského veku – 10 relácií pre deti s rôznymi tematickými okienkami. 
  • 600 minút telesnej výchovy pre základné školy v spolupráci s našim partnerom HC Košice. 
  • 600 minút IT workshopov rôzneho zamerania. 
  • Poďakovanie zdravotníkom bojujúcim v nemocniciach. 
  • 600-eurové poukazy pre vybrané neziskové organizácie. 
  • 600 darčekov pre našich zamestnancov.    

Viac informácií o všetkých aktivitách budeme prezentovať prostredníctvom našich komunikačných kanálov priebežne.”

Related Insights
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...
Novinky

Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika

Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším...
Novinky

Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.