Caterpillar je svetovým lídrom v oblasti výroby konštrukčných a ťažných zariadení, dieselových a plynových motorov, industriálnych plynových turbín a dieselovo-elektrických lokomotív.

Sme hrdí, že po Solar Turbines môžeme spolupracovať s ďalšou divíziou Caterpillaru s názvom CAT Asset Intelligence (CAT AI) so sídlom vo Virginia Beach, USA. CAT AI monitoruje výkon lodných motorov a tým ponúka pokročilé analytické a poradenské riešenia pre lode a flotily lodí. Riešenia CAT AI efektívne získavajú všetky potrebné dáta z lode, poskytujú užívateľovi relevantné informácie, metriky, reporty a prehľady v reálnom čase, čím pomáhajú predvídať potenciálne poruchy a zlepšujú tak prevádzkovú efektivitu. CAT AI pracuje s miliónmi dátových bodov. Odhliadnuc od výrobcu systémových bodov, riešenia CAT AI poskytujú posádke okamžitý prehľad o stave systému a navrhujú postupy na riešenie prípadných problémov bez potenciálnych škôd.

Dôležitou súčasťou CAT AI analytických riešení je notifikačný nástroj ANS. Tento nástroj notifikuje užívateľov prostredníctvom e-mailu alebo SMS o aktuálnom stave motora a jeho prípadnom zlyhaní.

Použité technológie:

  • Java v11
  • Frontendová aplikácia postavená na Angulare
  • Hostované v Amazon Cloud
  • Architektúra postavená na mikroservisoch
  • Data uložené v Postgres

Vedran Houdek, Senior Program Director, Ness Košice“Po tom, čo sme sa stali dôležitou súčasťou divízie Solar Turbines Digital, som hrdý a poctený, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu s CAT AI na jednom z kľúčových projektov. Teším sa na spoločné projekty, ktoré pomôžu CAT AI rozšíriť a zlepšiť ich analytickú platformu, ktorá hrá dôležitú úlohu v dnešnom IoT svete v lodnom, ako aj v inom odvetví.”

Profil projektu

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.