HC Košice je najúspešnejším klubom slovenskej hokejovej histórie. Klub bol založený v roku 1962 a po 2 federálnych tituloch postupne nazbieral do klubovej siene slávy 8 slovenských titulov. Každú sezónu navštívi zápasy HC Košice viac ako 100 000 fanúšikov.

Pred sezónou 2017/2018 klub ohlásil zmeny vo vedení a začal pracovať na novej marketingovej koncepcii klubu. Ness KDC ponúklo klubu podporu najmä v oblasti vývoja digitálnych komunikačných kanálov a vytvorení novej dlhodobej i krátkodobej marketingovej stratégie.

Okrem vývoja webovej stránky a mobilnej aplikácie sa aktívne podieľame na vytváraní obsahu z klubového diania i monitoringu efektivity jednotlivých komunikačných kanálov i samotných kampaní.

Po zavedení analytických nástrojov sme pre klub spustili novú webovú stránku, pripravili upgrade mobilnej aplikácie (pre iOS a Android) a zaviedli pravidelné rozosielanie e-mailových noviniek.

Našim cieľom je vybudovať pre klub marketingovú komunikačnú infraštruktúru na úrovni klubov z NHL.

Predstavenie webstránky

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.