HC Košice a Ness vzdali úctu a poďakovanie zdravotníkom - Kosice
HC Košice a Ness vzdali úctu a poďakovanie zdravotníkom

Na utorkový šláger slovenskej Tipos Extraligy nastúpili hráči HC Košice v špeciálnej edícii dresov, čím chceli verejne v televíznom zápase poďakovať všetkým zdravotníkom, ktorí nasadzujú životy v boji s pandémiou. 

Špeciálna edícia dresov s motívom zdravotníctva následne putovala do aukcie (https://eshop.hckosice.sk/aukcie) , ktorá sa končí v nedeľu 28. 2. o 18.00. Jej výťažok bude venovaný Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura v Košiciach, Nemocnici AGEL Košice-Šaca a košickému Červenému krížu.. 

Pri zrode celej aktivity stál košický Ness, ktorý špeciálnu edíciu pre Oceliarov vyrobil ako súčasť kampane Ness 600

Stanislav Mucha, Marketing & PR Director, Ness Košice: “Napriek kritickej situácii spolu s ostatnými partnermi nevzdávame boj o záchranu košického klubu. HC Košice v uplynulých sezónach aktívne podporoval komunitu a organizoval rôzne aktivity pre Košičanov. Spoločne sme cítili, že je potrebné vyjadriť podporu a poďakovanie v mene všetkých hráčov, fanúšikov a partnerov HC Košice zdravotníkom, a tak sme vymysleli túto edíciu dresov, ktorú sa vďaka Nessu podarilo vyrobiť. Pevne veríme, že sa nám týmto počinom možno podarí aktivizovať ďalších podnikateľov, politikov a iných členov komunity.”

Miloslav Klíma, Výkonný riaditeľ HC Košice: “V mene klubu ďakujem spoločnosti Ness za podporu tejto skvelej aktivity, na ktorú sme dostali veľmi veľa pozitívnych ohlasov. Okrem samotných dresov vďačne využívame aj všetky výhody vlastného aukčného portálu, ktorý pre nás vyvinul náš hlavný IT partner. Nessu gratulujem k dosiahnutiu méty 600 zamestnancov a teším sa na odovzdávanie výťažku z aukcií jej adresátom.”  

Related Insights
Novinky

Ness 600: podporili sme finančnú “zbierku” s výťažkom 7000 Eur

V spolupráci s HC Košice sme v rámci kampane Ness 600 podporili aktivitu zameranú na morálnu i finančnú...
Novinky

Na zrak Nessákov si posvietili susedia z VESELY | Očná Klinika

Po presťahovaní sa do nového office-u v centre mesta máme šťastie na výborných susedov. Najnovším...
Novinky

Staň sa bojovníkom proti finančnej kriminalite

Pre jeden z najtradičnejších a najväčších Nessáckych projektov hľadáme skúsených i mladých...

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.