Náš klient je jedným z najväčších hráčov na poli rezervačných systémov a výdaja cestovných lístkov na svete. Jeho produkty pomáhajú zefektívňovať a sprístupňovať modernú hromadnú dopravu vo veľkých svetových mestách. Spolupracuje s vyše 200 miestnymi prepravcami a jeho systémy spracúvajú viac ako päť miliárd  transakcií ročne. Svoje riešenia dodáva už 25 rokov a celý čas sa drží na špici technologického vývoja vo svojej oblasti. Vďaka najnovším technológiám umožňuje cestujúcim nákup lístkov prostredníctvom smartfónov, čo im uľahčuje cestovanie v každodennom uponáhľanom rytme.
 
Tím v Ness KDC pracuje na vývoji viacerých inteligentných riešení pre hromadnú dopravu na celom svete. Košický tím sa podieľa okrem iného na vývoji nového rezervačného systému, ktorý integruje riešenia tretích strán a ktorý bude využívaný v celom Spojenom kráľovstve. Pracujeme aj na už spomínanej mobilnej aplikácii, ktorá umožňuje nákup cestovných lístkov, prezeranie prehľadného real-time zobrazenia polohy autobusov či inteligentné plánovanie trás. Ďalší tím v Košiciach pracuje na najnovšej generácii predajných automatov v autobusoch a vlakoch, kde v súčasnosti dopĺňame možnosť platby platobnou kartou bez nutnosti vlastnenia karty daného prepravcu.

Prípadová štúdia

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.