DAZN je projekt spoločnosti Perform Group, ktorá je globálnym lídrom v oblasti tvorby a zdieľanie športového obsahu profesionálnych líg a súťaži, ako napríklad NBA, NFL, WTA, Premieur league, Serie A, atď. DAZN je služba, pomocou ktorej si užívatelia môžu stiahnuť vybraný športový obsah (zápas) za poplatok. Aj preto je projekt DAZN označovaný ako športový Netflix. Vo veľmi rozsiahlej marketingovej kampani DAZN môžeme nájsť mená ako Cristiano Ronaldo či Neymar.

Košický tím pracuje najmä na vývoji mediálnej platformy a redakčného systému. Na projekte sa využívajú Java v súčinnosti s frameworkmi ako Spring, Hibernate a GWT. Platforma je založená na Oracle SQL databáze a Elasticsearch NoSQL databáze. Špecializovaný big data tím využíva technológie ako Scala, Hadoop, Spark a Neo4j. Front-end tím vytvára stránky v TypeScripte a Reacte.

Projekt sa významne orientuje na procesy automatizácie skrz automatizované testy písané v Pythone za asistencie nástrojov ako Selenium, Puppet, Ansible, a Groovy. DAZN projekt v košickom Nesse je známy silnou orientáciou na metodológiu SCRUMu.

Profil projektu

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.