Dáta a doprava - Kosice
  • Home Dáta a doprava

Dáta a doprava

 

Náš nový klient je najväčším autobusovým prepravcom v Spojenom kráľovstve. Jeho flotila viac ako 12 000 autobusov, o ktorej prevádzku sa stará vyše 40 000 zamestnancov, prepraví ročne viac ako 650 000 000 cestujúcich. Veľký význam pre hromadnú dopravu majú aj dcérske spoločnosti v USA a Kanade. Táto firma so 40-ročnou históriou aktuálne prechádza digitálnou transformáciou a stáva sa AWS native spoločnosťou. 

Do tímu v košickom Nesse hľadáme Solution architekta, špecialistov na migráciu dát, Python developerov a Testerov (Python, ETL, Data Pipelines, Airflow, .NET, C#, JAVA). Tí sa budú starať o riešenie pre 2 hlavné workstreamy:

  • transportné a ticketingové systémy: napr. pre systém manažmentu vyše 3 miliónov kariet, ktoré sú dnes v obehu, spracovávame záznamy o každej jazde, dobití, alebo zablokovaní kariet využitím technológií .NET, C#, JAVA.
  • data workstream: Pred 2 rokmi zákazník rozbehol svoju dátovú stratégiu identifikáciou, ktoré časti organizácie produkujú aké typy dát a všetky ich následne začali konsolidovať do jedného dátového skladu. Pre manažment skladu používame najmodernejšie cloud-based technológie a štandardné mechanizmy dátovej transformácie (extract, transform, load, ETL) pre vyťahovanie dát z rôznych zdrojov, ich transformáciu a nahratie do dátového skladu. Pre dátové pipelines a automatizáciu ETL procesov používame prevažne Python a AWS technológie.

 

Office 2020

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.