Náš klient je lídrom na americkom trhu v oblasti prediktívnej analytiky a Big Data založený v roku 2004 v Bostone a pobočkami po celom svete (New York, San Diego, Londýn, Paríž, New Delhi alebo Šanghaj).  V Nesse sme hrdí na to, že môžeme byť plnohodnotnými partnermi a podieľať sa na vývoji softvéru, ktorý táto spoločnosť pre svojich zákazníkov vytvára (vybraní klienti: British Airlines, CVS Pharmacy alebo T-mobile USA).

Produkty nášho klienta sú využívané hlavne pri odhaľovaní podvodov, marketingu, optimalizácii nákladov a pri rôznych iných činnostiach v takmer každom sektore, v ktorom sa pracuje s veľkými objemami dát.

Tím v Ness KDC vznikol v roku 2012 a v dnešnej dobe má 13 špecialistov, ktorých prácou je vývoj aplikácií pre zákazníkov nášho klienta vrátane následnej údržby a vývoja vylepšení. Ich hlavnou úlohou je analýza a grafické vyhodnotenie veľkého objemu dát (Big Data Analytics), ktoré slúžia zákazníkom nášho klienta na presné cielenie ich reklamných kampaní. Pracujeme s najmodernejšími technológiami v dynamickom prostredí a vďaka vynikajúcim výsledkom a skvelej reputácii má náš klient záujem svoje rady v Nesse rozšíriť o ďalšie pozície.

 

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.