Náš klient je svetovým lídrom v poskytovaní riešení na boj s finančnou kriminalitou. Používateľmi produktov sú najväčšie svetové banky a finančné inštitúcie. Produkty a riešenia sú zamerané na odhaľovanie prania špinavých peňazí, odhaľovanie a prevenciu finančných podvodov a tiež na zabezpečenie súladu s regulačnými pravidlami.
 
Košický tím je pevnou súčasťou veľkého globálneho tímu. Vznikol pred desiatimi rokmi ako desaťčlenná skupina vývojárov a testerov, v súčasnosti má už vyše 100 členov pokrývajúcich činnosti z takmer všetkých fáz produktového cyklu.
 
Venujeme sa naďalej vývoju a zabezpečovaniu kvality niekoľkých najväčších produktov hlavne z oblasti odhaľovania prania špinavých peňazí, máme tímy technických implementátorov zabezpečujúcich inštaláciu a konfiguráciu produktov u koncových zákazníkov v rôznych častiach sveta, ako aj tímy poskytujúce zákaznícku podporu.
 
V priebehu desiatich rokov sme si so zákazníkom vybudovali pevný partnerský vzťah a stali sme sa súčasťou jeho dlhoročného úspechu.

Prípadová štúdia

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás, prosím, neváhajte kontaktovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.