Zveme vás na IDC Summit 2019
Ness Zlatým partnerem letošního ročníku

25. dubna proběhne v Praze IDC Summit, tradiční setkání vrcholových manažerů, technologických odborníků a předních analytiků, zaměřené na aktuální témata v oblasti digitální transformace.

Proč se zúčastnit

Exkluzivita, odborná úroveň, progresivita a interaktivita, na níž je summit postaven, nabízí bohatou inspiraci k odbornému i osobnímu růstu a k povýšení vedoucí manažerské funkce z podpůrné na inovátorskou.

O čem se bude mluvit

  • Priority řízení digitalizace
  • Podpora digitální podnikové kultury
  • Digitální transformace a organizační struktura
  • Integrované strategie a plány digitální transformace
  • Nezbytné předpoklady škálovatelnosti
  • Klíčové výkonnostní ukazatele v digitální oblasti
  • Revoluční inovace platforem
  • Život v digitální ekonomice

Jako strategický průvodce komplexní digitální transformací pro společnosti z různých oborů a odvětví jsme se v Ness rozhodli připojit se k výjimečné události, na které se setkají vrcholoví manažeři, CIO a CEO, technologičtí odborníci a přední analytici, aby debatovali o výzvách digitálního věku a definovali strategie, které ovlivní budoucí vývoj informačních technologií a tím i podobu podnikání.

Petr MýtinaManaging Director Ness Czech, v rámci konference představí, jak propojit inovace a nové technologie do digitálních agilních procesů a plně využít potenciál firem, a povede i navazující diskuzi u kulatého stolu.

Související články

Inovativní workflow v Heineken Slovensko

Společnost Heineken Slovensko podporuje proces digitální transformace například rozšiřováním...
Blog

Souboje v rámci modernizace a vysvětlitelná umělá inteligence

Proč potřebujeme, aby byla umělá inteligence vysvětlitelná? A na jaké spory se připravit v rámci...

FaceApp a stav strojového učení

Stáhli jste si FaceApp? Víte, na jakém principu funguje? O strojovém učení i riziku výměny soukromí...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.