Žádná retro DTM, ale opravdové digitální dvojče

V úterý 23. června jsme v Konferenčním centru Green Point ve spolupráci se společností Hexagon uspořádali seminář pro krajské úřady k tématu Digitální technická mapa (DTM).
Cílem Semináře bylo představit nejen náš prototyp informačního systému ISTEM, ale také celkový koncept řešení, který může přinést krajským úřadům významnou výhodu v budoucím využití tohoto díla v novém stavebním řízení, BIM (building information modelling), správě majetku a dalších agendách.

Na semináři vystoupil Vítězslav Mačuda a Zbyněk Šlégl ze společnosti NESS Czech, kteří po obchodní a technické stránce představili softwarové řešení pro správu DTM. O úspěšné zkušenosti s implementací informačního systému ISKN, který jsme vyvíjeli pro ČUZK se podělil Jiří Formánek (vedoucí odd. správy RÚIAN v ČUZK).

Naše prezentace všechny účastníky velmi zaujala, a kromě bohaté diskuze v průběhu semináře si řada krajských úřadů vyžádala i pokračování následné diskuze již nad jejich konkrétními tématy a požadavky.

Související články

Výroba v PEO Operations v SAP S/4HANA

V tomto příspěvku navazujeme na blog „Od modelu k výrobku“, „Vývoj výrobku“ a „Technická...

„Hlavně aby to moc nestálo“ by nemělo být to nejdůležitější

Až přehnané obavy z velkých nákladů na modernizaci podnikového informačního systému provází...

Konference DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni

Ness ve spolupráci se společností Hexagon uspořádal dne 8. 4. v pořadí již 3. webinář k významnému...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.