Úspěšné pokračování příprav projektu pro Digitální Technické Mapy

Minulý týden úspěšně proběhl webinář s názvem „Žádná retro DTM, ale opravdové digitální dvojče vašeho kraje II., aneb co chcete vědět o DTM, ale zatím jste se nikde nedozvěděli“. Pilně pracujeme na vývoji informačního systému pro projekt Digitálních technických map České republiky, a tak jsme na setkání představili, jak pokračují přípravy.

Setkání bylo organizováno ve spolupráci s partnerem, společností Hexagon, a navazovalo na obdobnou akci, kterou jsme uspořádali jako osobní setkání v červnu tohoto roku.
Na semináři vystoupila se svými prezentacemi celá řada hostů z ČUZK, z IPR Praha i z řad zástupců krajských úřadů. Rovněž Ness konzultanti přispěli s novinkami z vývoje našeho produktu ISTEM (informační systém technické mapy).

O seminář byl enormní zájem a zúčastnilo se jej bezmála 60 hostů nejen ze všech krajských úřadů, ale i z ČUZK, ŘSD, SŽ a dalších státních institucí.

Děkujeme za kvalitní hodnocení semináře a poděkování našich hostů a těšíme se na pokračování.

Související články

Výroba v PEO Operations v SAP S/4HANA

V tomto příspěvku navazujeme na blog „Od modelu k výrobku“, „Vývoj výrobku“ a „Technická...

„Hlavně aby to moc nestálo“ by nemělo být to nejdůležitější

Až přehnané obavy z velkých nákladů na modernizaci podnikového informačního systému provází...

Konference DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni

Ness ve spolupráci se společností Hexagon uspořádal dne 8. 4. v pořadí již 3. webinář k významnému...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.