Shabtai Koren je v čele Ness CEE

Praha – 30. března 2020 – Novým ředitelem zastoupení Ness Digital Engineering pro střední a východní Evropu se stal Shabtai Koren. Nahradil tak Petra Mytinu, který ve své funkci po dvou letech končí. Oznámila to globální společnost Ness Digital Engineering.

Do nové pozice ředitele pro centrální a východní Evropu nenastupuje poprvé. Tento post zastával v Nessu už v letech 2013–2017. „Jsem rád za příležitost navázat na své předchozí působení. Věřím, že v Ness máme excelentní kolegy a velmi profesionální vedení. Dohromady můžeme dovést tuto společnost k velkým úspěchům a já se už teď těším na naši společnou cestu,“ řekl Shabtai Koren.

Shabtai Koren má za sebou přes 20 let zkušeností z oblasti technologických služeb. Tou poslední je práce v RAD Communications, kde působil jako ředitel mezinárodního obchodu. Několik let také strávil budováním zastoupení Amdocs v Evropě a Latinské Americe.

 


 

O společnosti Ness Digital Engineering

Společnost Ness Digital Engineering navrhuje, vytváří a integruje digitální platformy a softwarová řešení, která pomáhají organizacím získat nové zákazníky, odlišit jejich značky a podpořit růst profitability. Naši zkušení designéři, softwaroví inženýři, datoví experti a byznys konzultanti spolupracují s klienty na návrzích postupů, které identifikují příležitosti ke zvýšení hodnoty jejich digitálních řešení a podnikových systémů. Díky vývoji v agile prostředí mohou klienti testovat nové nápady přímo na trhu a průběžně je přizpůsobovat měnícím se obchodním podmínkám, což jim umožňuje způsobit narušení trhu ve svých oborech, účinněji konkurovat ostatním firmám a zajistit růst své podnikatelské činnosti. Další informace naleznete na stránkách www.ness.com.

 


 

Kontakt pro média:
Petra Fabianová
NESS Czech s.r.o.
Tel.: +420 607 065 804
Email: petra.fabianova@ness.com

Související články
Tiskové zprávy

Shabtai Koren je v čele Ness CEE

Praha – 30. března 2020 – Novým ředitelem zastoupení Ness Digital Engineering pro střední...
Tiskové zprávy

Ranjit Tinaikar se stal globálním CEO společnosti Ness Digital Engineering

Praha – 5. března 2020 – Ness Digital Engineering, globální poskytovatel řešení pro...

Porosteme všude, nejen v Košicích

Větší, lepší a inovativnější společnost. Taková je vize Paula Lombarda, našeho globálního...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.