AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Jsme partnerem pro automobilky a dodavatele v oblasti aktivní bezpečnosti, automatizované jízdy i zábavy z ní. Naši klienti chtějí digitálně transformovat své podnikání.

Více informací

FINANČNÍ SLUŽBY

V sektoru finančních služeb se pohybujeme přes 20 let a působíme v mnoha významných bankách, pojišťovnách či finančních skupinách v ČR. Technologický a procesní vývoj a nové regulatorní požadavky jsou pro náš široký konzultační tým vítanými výzvami. Reagujeme rychle a efektivně.

Více informací

MALOOBCHOD & SPOTŘEBNÍ ZBOŽÍ & DISTRIBUCE

Maloobchody čelí nové generaci technicky zdatných zákazníků, kteří mají okamžitý přístup k informacím a vyžadují bezkonkurenční zákaznické zkušenosti, bez ohledu na způsob nakupování.

Více informací

ENERGIE A PŘÍRODNÍ ZDROJE

Naše služby využívají největší výrobci a distributoři elektřiny, plynu, tepla a vody. Vytváříme řešení pro chytré distribuční sítě a zvyšujeme jejich efektivitu.

Více informací

MÉDIA A ZÁBAVA

Mediálním, zábavním a vydavatelským společnostem nabízíme jedinečnou kombinaci odborných znalostí v oblasti designu moderních zákaznických zážitků a hloubkové analýzy dat, což umožňuje vytvářet vyšší hodnotu a poutavé zákaznické zkušenosti.

Více informací

FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL A ZDRAVOTNICTVÍ

V oboru farmacie a zdravotní péče nabízíme ucelené portfolio služeb a řešení. Při jejich návrhu využíváme zkušeností z mnoha modelů zdravotnických systémů z celého světa. Elektronické a mobilní zdravotnictví nám tak nejsou cizí.

Více informací

PRŮMYSLOVÁ VÝROBA

Díky našim hlubokým schopnostem v oblasti velkých dat, analytiky a průmyslového internatu věcí (IoT) můžeme urychlit vaši cestu zavádění digitální transformace do dílny.

Více informací

TELEKOMUNIKACE

Mobilní operátoři kladou sále větší důraz na samoobslužné digitální obchodní kanály a s tím spojenou agilitu a rychlost nasazování změn. V Nessu máme hlubokou znalost procesů CI/CD, automatizovaných testů, kontejnerizace, veřejného i hybridních cloudu a agilních postupů.

Více informací

STÁTNÍ A VEŘEJNÁ SPRÁVA

Známe standardy veřejné a státní správy a snažíme se porozumět jejím potřebám. Naše mnohaleté zkušenosti spojené s rozvojem informačních systémů kritické infrastruktury státu jsou obohacené o řešení z jiných zemí, kde se neustále inspirujeme a přinášíme nové vstupy.

Více informací

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.