Přemýšlíte o novém informačním systému? Jsme experti na technologické platformy a spolupracujeme s mnoha partnery – například se SAP, Oracle, Microsoft apod.

 

Úspěšně implementujeme systémy pro řízení a plánování výroby, která ve vazbě na Průmysl 4.0 vyžaduje implementaci nových řešení. Věnujeme se také ERP systémům v logistice. Nejnovější verze SAP S/4 HANA nabízí Fiori aplikace, které zpříjemňují uživatelům práci se systémem SAP, a navíc umožňují přístup k datům přes mobilní zařízení.

 

Zásadní jsou však ve verzi S/4 HANA nové funckionality v řízení a plánování výroby, které podporují celý životní cyklus výrobků.

Co umíme?

  • Služby SAP od analýzy až po podporu provozu
  • Umíme zrychlenou implementaci metodou RDS
  • Upgradujeme starší verze systémů včetně konverze na SAP S/4 HANA a SCP
  • Podporujeme integraci mezi SAP a systémy třetích stran

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.