Konference DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni

Ness ve spolupráci se společností Hexagon uspořádal dne 8. 4. v pořadí již 3. webinář k významnému projektu Digitální Technická Mapa, tentokrát s názvem: DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni!

Jednotlivá prezentovaná témata se věnovala např. sběru a správě geodetických dat, celkové koncepci a novinkám ve vývoji informačního systému technické mapy ISTEM a jeho datovému modelu či strategii budování IS DTM.

Webináře se zúčastnilo více než 60 zástupců z Krajských úřadů, Správy železnic, ŘSD, ČUZK a dalších. Přestože toto setkání muselo být organizováno jako on-line meeting, účastníci si tuto formu velmi pochvalovali a aktivně se zapojovali do diskuze.

 

Související články

Výroba v PEO Operations v SAP S/4HANA

V tomto příspěvku navazujeme na blog „Od modelu k výrobku“, „Vývoj výrobku“ a „Technická...

„Hlavně aby to moc nestálo“ by nemělo být to nejdůležitější

Až přehnané obavy z velkých nákladů na modernizaci podnikového informačního systému provází...

Konference DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni

Ness ve spolupráci se společností Hexagon uspořádal dne 8. 4. v pořadí již 3. webinář k významnému...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.