Komplexní podpora výroby v systému SAP S/4HANA

Přemýšlíte o novém podnikovém informačním systému, který by komplexně podporoval zpracování zakázky od konstrukce přes technickou přípravu výroby až po plánování? Přemýšlíte, jak zdigitalizovat a integrovat všechny klíčové činnosti v předvýrobních etapách?

SAP S/4HANA je komplexní podnikový informační systém, který pokrývá všechny procesy v předvýrobních etapách. Ve videu vám představíme tři nové moduly, které přináší rozšířené funkce do procesu vývoje a výroby produktu.

  • ECTR (Engineering Control Center) pro vývoj výrobku
  • PEO (Extended Production Engineering and Operations) pro technickou přípravu výroby (PEO Engineering) a řízení výroby (PEO Operations)
  • PP/DS (Production Planning and Detailed Scheduling) pro plánování výroby do omezených kapacit

Výše zmíněné moduly jsou určené především pro výrobní strojírenské firmy se zakázkovou a malosériovou výrobou, které mají konstrukční oddělení vyvíjející své vlastní výrobky.

Související články

Výroba v PEO Operations v SAP S/4HANA

V tomto příspěvku navazujeme na blog „Od modelu k výrobku“, „Vývoj výrobku“ a „Technická...

„Hlavně aby to moc nestálo“ by nemělo být to nejdůležitější

Až přehnané obavy z velkých nákladů na modernizaci podnikového informačního systému provází...

Konference DTM kráčí do finále – s ISTEM budete připraveni

Ness ve spolupráci se společností Hexagon uspořádal dne 8. 4. v pořadí již 3. webinář k významnému...

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.