Za našimi úspěchy stojí naši lidé
Za našimi úspěchy stojí naši lidé
Šikovné kolegy hledáme neustále.
Přidej se k nám!

Když Tě práce baví

V Nessu jsem dostala příležitost pracovat a rozvíjet se v oblasti, kterou jsem přímo vystudovala. Dostala jsem šanci ukázat, co ve mně je. Získala jsem spoustu zkušeností a naučila se spoustu nového. To vše i díky mým kolegům, kteří ve mě věřili a od prvního dne mě brali jako rovnocenného člena týmu.

VERONIKA JANÍKOVÁ
Experienced Consultant

Ness pro mě není jen prací, velkou hodnotu vidím v tom, že jsem součástí kolektivu, který „chce“. I když toho máme hodně, vycházíme si vzájemně vstříc. Moji kolegové jsou různorodí a každý z nich mě nějak obohacuje a já doufám, že jim to aspoň trošku vracím zpátky.

MARTIN CIESLAR
Senior Developer

Díky projektům pro velké zákazníky, kde jsem měl možnost přímo ovlivnit návrh řešení a podobu samotné aplikace, se ze mě stal, troufnu si říci, opravdový odborník. Naučil jsme se skvěle komunikovat se zákazníky, naslouchat jim. Není to jen o úrovni programování, ale taky o osobnostních dovednostech.

JIŘÍ KALUS
Application SW Engineer

2600

projektů

máme úspěšně za sebou

3

kanceláře

v ČR a dalších 17 ve světě

6

let

s námi Nessáci průměrně zůstávají

400

kolegů

se na Tebe v ČR a SR už těší

2600

projektů

máme úspěšně za sebou

3

kanceláře

v ČR a dalších 17 ve světě

6

let

s námi Nessáci průměrně zůstávají

400

kolegů

se na Tebe v ČR a SR už těší

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.