Naše služby

Platformy & systémová řešení

Vytváříme platformy a individualizovaná řešení propojováním heterogenních softwarových systémů do jednoho funkčního celku. Jsme odborníci na komplexní škálovatelná řešení i celé ekosystémy.

Zjistit více

SAP

Zavádíme vlajkovou loď mezi podnikovými informačními systémy SAP S/4HANA ve společnostech různých velikostí.

Zjistit více

Digitální technická mapa

Budujeme procesně orientovaný informační systém pro geografická data digitální technické mapy – ISTEM.

Nabízíme zpracování analýzy možností integrace stávajících systémů na nový IS DTM kraje.

Zjistit více

Datová analytika

Navrhujeme datové strategie, architekturu datových skladů, podnikové sklady na vlastní platformě Ness BI Factory, zabýváme se pokročilou analytikou, vytváříme přehledné reporty a dashboardy.

Zjistit více

Vývoj na míru

Vyvíjíme aplikace a rozhraní dle individuálních požadavků na jejich funkčnost a s ohledem na specifické obchodní procesy firem.

Zjistit více

Provoz & údržba aplikací

Racionalizujeme aplikační portfolio, modernizujeme starší aplikace, pomáháme při výběru architektury a transformace API. Integrujeme podnikové platformy a konsolidujeme firemní data.

Zjistit více

Přidej se k nám

  • Skvělí kolegové
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Nové příležitosti každý den

 

Šikovné kolegy hledáme neustále

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.