Naše služby

Platformy & systémová řešení

Vytváříme platformy a individualizovaná řešení propojováním heterogenních softwarových systémů do jednoho funkčního celku. Jsme odborníci na komplexní škálovatelná řešení i celé ekosystémy.

Zjistit více

Datová analytika

Navrhujeme datové strategie, architekturu datových skladů, podnikové sklady na vlastní platformě Ness BI Factory, zabýváme se pokročilou analytikou, vytváříme přehledné reporty a dashboardy.

Zjistit více

SAP

Zavádíme vlajkovou loď mezi podnikovými informačními systémy SAP S/4HANA ve společnostech různých velikostí.

Zjistit více

Vývoj na míru

Vyvíjíme aplikace a rozhraní dle individuálních požadavků na jejich funkčnost a s ohledem na specifické obchodní procesy firem.

Zjistit více

Provoz & údržba aplikací

Racionalizujeme aplikační portfolio, modernizujeme starší aplikace, pomáháme při výběru architektury a transformace API. Integrujeme podnikové platformy a konsolidujeme firemní data.

Zjistit více

Přidej se k nám

  • Skvělí kolegové
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Nové příležitosti každý den

 

Šikovné kolegy hledáme neustále

Kontaktujte nás

Pomáháme společnostem a organizacím identifikovat příležitosti, kdy technologie uvolňují potenciál dělat věci jednodušeji a efektivněji. Propojujeme interní procesy a systémy s klientskými digitálními produkty a službami.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.