Zasielanie prehľadu správ z Nessu

Dlho sme s vami týmto spôsobom nekomunikovali, radšej vás vždy vidíme osobne. Chceli by sme sa s vami deliť o aktuálne udalosti častejšie, preto zahajujeme (ne)pravidelné zasielanie prehľadu správ z Nessu. Nájdete tu okrem noviniek taktiež zaujímavé tipy a informácie, ktoré môžete využiť v svojom podnikaní. Prajeme vám príjemné čítanie.

Salesforce u nás má budúcnosť

Do našej skupiny Ness Digital Engineering sme pridali firmu CassaCloud, so zastúpením v Bratislave a Košiciach, a rozšírili tak portfólio našich služieb o implementáciu Salesforce platforiem. O novej kompetencii Salesforce a jej prínosoch pre biznis klientov sme sa rozprávali s Erikom Pavlovičom, naším Key Account Managerom.

Ako využiť trendy v oblasti big data?

Prinášame náš pohľad na ďalší vývoj v oblasti veľkých dát a analytiky a na faktory, ktoré je potrebné zvážiť, keď si vyberáte najlepšie riešenie tejto problematiky na naplnenie svojich podnikateľských potrieb.

Prípadová štúdia Heineken Slovensko

Pre spoločnosť Heineken Slovensko sme navrhli nový interný workflow, ktorý výrazne sprehľadnil proces vytvorenia žiadaniek a obchodným zástupcom spoločnosti tak zjednodušil ich každodennú prácu. Viac sa dozviete v našej prípadovej štúdii.

Sme SAP NOW partnerom!

Ak sa chcete dozvedieť viac o inteligentnom podniku a nástrojoch, ktoré môžete využiť pre pochopenie svojich zákazníkov, budeme sa na vás tešiť 21.–22. mája 2020 v Šamoríne.

Viac informácií vám zašleme v najbližšej dobe alebo nás môžete kontaktovať priamo.

Chcete od nás počuť viac?

Vy, naši klienti a obchodní partneri, ste pre nás všetkým. Nechceme vás spamovať, chceme byť s vami v kontakte a prinášať vám prostredníctvom týchto správ alebo sociálnych sietí iba taký obsah, ktorý pre vás bude zaujímavý. Vnímate to rovnako? Budeme veľmi radi, ak nás budete sledovať aj na sociálnych sieťach LinkedIn a Facebook.

Súvisiace články
Tlačové správy

Shabtai Koren je na čele Ness CEE

Praha – 30. 3. 2020 – Novým riaditeľom zastúpenia Ness Digital Engineering pre strednú...
Novinky

Zasielanie prehľadu správ z Nessu

Dlho sme s vami týmto spôsobom nekomunikovali, radšej vás vždy vidíme osobne. Chceli by sme sa...
Tlačové správy

Ranjit Tinaikar sa stal globálnym CEO spoločnosti Ness Digital Engineering

Praha – 5. marca 2020 – Ness Digital Engineering, globálny poskytovateľ riešení pre digitálnu...

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.