Shabtai Koren je na čele Ness CEE

Praha – 30. 3. 2020 – Novým riaditeľom zastúpenia Ness Digital Engineering pre strednú a východnú Európu sa stal Shabtai Koren. Nahradil tak Petra Mytinu, ktorý na svojej funkcii po dvoch rokoch končí. Oznámila to globálna spoločnosť Ness Digital Engineering.

Na novú pozíciu riaditeľa pre centrálnu a východnú Európu nenastupuje prvýkrát. Tento post zastával v spoločnosti Ness už v rokoch 2013–2017. „Som rád za príležitosť nadviazať na svoje predchádzajúce pôsobenie. Verím, že v Ness máme excelentných kolegov a veľmi profesionálne vedenie. Dohromady môžeme doviesť túto spoločnosť k veľkým úspechom a ja sa už teraz teším na našu spoločnú cestu,“ povedal Shabtai Koren.

Shabtai Koren má za sebou vyše 20 rokov skúseností z oblasti technologických služieb. Tou poslednou je práca v RAD Communications, kde pôsobil ako riaditeľ medzinárodného obchodu. Niekoľko rokov tiež strávil budovaním zastúpenia Amdocs v Európe a Latinskej Amerike.

 


 

O spoločnosti Ness Digital Engineering

Spoločnosť Ness Digital Engineering navrhuje, vytvára a integruje digitálne platformy a softvérové riešenia, ktoré pomáhajú organizáciám získať nových zákazníkov, odlíšiť ich značky a podporiť rast profitability. Naši skúsení dizajnéri, softvéroví inžinieri, dátoví experti a biznis konzultanti spolupracujú s klientmi na návrhoch postupov, ktoré identifikujú príležitosti k zvýšeniu hodnoty ich digitálnych riešení a podnikových systémov. Vďaka vývoju v agile prostredí môžu klienti testovať nové nápady priamo na trhu a priebežne ich prispôsobovať meniacim sa obchodným podmienkam, čo im umožňuje spôsobiť narušenie trhu vo svojich odvetviach, účinnejšie konkurovať ostatným firmám a zaistiť rast svojej podnikateľskej činnosti. Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ness.com.

 


 

Kontakt pre médiá:
Petra Fabianová
NESS Czech s.r.o.
Tel.: +420 607 065 804
Email: petra.fabianova@ness.com

Súvisiace články
Tlačové správy

Shabtai Koren je na čele Ness CEE

Praha – 30. 3. 2020 – Novým riaditeľom zastúpenia Ness Digital Engineering pre strednú...
Novinky

Zasielanie prehľadu správ z Nessu

Dlho sme s vami týmto spôsobom nekomunikovali, radšej vás vždy vidíme osobne. Chceli by sme sa...
Tlačové správy

Ranjit Tinaikar sa stal globálnym CEO spoločnosti Ness Digital Engineering

Praha – 5. marca 2020 – Ness Digital Engineering, globálny poskytovateľ riešení pre digitálnu...

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.