SAP S/4HANA sa hlási o slovo

V Bratislave nedávno prebehlo diskusné stretnutie na tému “Ako sa vyrovnať s prechodom ERP systému na novú generáciu SAP S/4 HANA,” ktoré Ness Digital Engineering usporiadal spoločne s poprednými partnermi, spoločnosťami SAP a IBM.

V bowlingovom národnom centre v Bratislave sa v stredu 20. februára popoludní zišla dvadsiatka záujemcov, aby získali bližšie informácie o novej generácii obľúbenej in-memory dátovej platformy, na diskusnom stretnutí s príznačným názvom SAP S/4HANA sa hlási o slovo.

Pri tejto príležitosti stojí za to pripomenúť, že spoločnosť SAP sa už niekoľko rokov intenzívne venuje vývoju SAP S/4HANA. Dopĺňa stále nové funkcionality, pričom kompatibilita s pôvodnými verziami SAP ERP je čím ďalej nižšia, a navyše ich podpora končí v roku 2025.

Účastníci bratislavského seminára si preto so záujmom vypočuli vystúpenie zástupcu spoločnosti SAP Pavla Koutného, ​​ktoré sa týkalo konverzie licenčných zmlúv a licencovaných produktov na SAP S/4HANA.

Slová Martina Němečka z IBM Slovensko prezradili, prečo je voľba infraštruktúry pre databázu SAP HANA dôležitá a aké výhody v tomto smere ponúkajú produkty IBM. Nechýbali ani praktické návody a ukážky, ako možno čo najjednoduchšie a najvhodnejšie prejsť na novú Hanu – Josef Šumbera z Nessu a Viktor Szlatky z partnerskej spoločnosti Informa rozprávali o skúsenostiach s migráciou a implementáciou a odporučili vhodné postupy z pohľadu systémového integrátora.

Na záver stretnutia došlo aj na otázky z publika, kedy si účastníci ujasnili novonadobudnuté poznatky a znovu sa uistili, že skorý prechod na SAP S/4HANA skutočne prináša mnohé výhody. Neformálna diskusia pri spoločnej večeri a následný športový program, bowlingový turnaj, prispeli k dobrej nálade, v ktorej sa účastníci v podvečer so seminárom rozlúčili.

Súvisiace články

7 tipov, ako nájsť správneho Salesforce partnera

Pokiaľ ste si vybrali Salesforce ako najlepšie CRM riešenie pre vašu organizáciu, je ďalším logickým...

Inovatívny workflow pre Heineken Slovensko

Spoločnosť Heineken Slovensko napreduje v digitálnej transformácii aj rozširovaním funkcionalít...

Čo je možné očakávať od AI a strojového učenia v roku 2020?

Rok 2019 bude v softvérovom svete spomínaný ako rok, kedy sa kontajnerizácia, cloudové natívne...

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.