Ranjit Tinaikar sa stal globálnym CEO spoločnosti Ness Digital Engineering

Praha – 5. marca 2020 – Ness Digital Engineering, globálny poskytovateľ riešení pre digitálnu transformáciu, oznámil menovanie Ranjita Tinaikara s okamžitou platnosťou globálnym CEO spoločnosti.

Ranjit Tinaikar má viac než 20 rokov skúseností v oblasti technologických služieb a dosiahol výrazné úspechy v nadnárodných spoločnostiach, ktoré riadil. Naposledy pôsobil ako prezident Fitch Solutions ponúkajúcej dátové a analytické služby a nasmeroval túto spoločnosť k rastu pomocou strategických investícií a akvizícií. Tinaikar získal cenné skúsenosti tiež na pozícii výkonného riaditeľa v spoločnosti Thomson Reuters a na pozícii partnera v spoločnosti McKinsey.

Ranjit Tinaikar prináša do Ness Digital Engineering osobitú perspektívu z oboch strán, keďže pracoval ako s dodávateľmi riešení, tak poskytoval konzultácie zadávateľom (CTOs) v rôznych oblastiach, aby im pomohol využívať dáta a technológie pre transformáciu ich biznisu. V spoločnosti Nasscom viedol priekopnícke iniciatívy v oblasti technologických služieb a podieľal sa na prelomových inováciách v oblasti verejného zdravotníctva. Ranjit Tinaikar odštartoval svoju kariéru na univerzite Carnegie Mellon na Fakulte informačných systémov a pracoval tiež v Inštitúte softvérového inžinierstva.

„Ranjit prináša preukázateľné výsledky, čo sa týka vedenia a rastu v sektore technologických služieb. Jeho nedávne skúsenosti s analýzou dát a veľkými dátami budú pre prístup našej spoločnosti veľmi prospešné. Je skúseným manažérom so strategickou víziou, prozákazníckym prístupom a schopnosťami skutočného lídra, ktorý pomôže posunúť Ness do ďalšej fázy rastu,” povedal Tom Kucera, výkonný riaditeľ TRG a člen predstavenstva Ness Digital Engineering. „Predstavenstvo je nadšené, že má v Nesse Ranjita ako globálneho CEO, a teší sa na spoluprácu s ním.”

 „Výnimočné skúsenosti spoločnosti Ness spojené s produktovým vývojom a kombinované s cloudovými riešeniami, umelou inteligenciou (AI) a dátovou analytikou nám dávajú skvelé predpoklady na rýchlorastúcom trhu digitálnych služieb. Klienti hľadajú firmy ako Ness pre ich inovatívny prístup pri navrhovaní technologických riešení prispievajúcich k pozitívnym obchodným výsledkom. Na svojej ceste za digitálnou transformáciou potrebujú dôveryhodného partnera a ja som nadšený, že sa k takému tímu pripojím,” povedal Ranjit Tinaikar.

Ranjit Tinaikar v spoločnosti nahrádza Paula Lombarda. „Predstavenstvo veľmi oceňuje prínos Paula pre Ness a jeho úlohu pri budovaní spoločnosti ako jedného z popredných poskytovateľov digitálnych riešení,” povedal Tom Kucera.

Ranjit Tinaikar bude sídliť v centrále Nessu v Teanecku, New Jersey (USA).

 


 

O spoločnosti Ness Digital Engineering

Spoločnosť Ness Digital Engineering navrhuje, vytvára a integruje digitálne platformy a softvérové riešenia, ktoré pomáhajú organizáciám získať nových zákazníkov, odlíšiť ich značky a podporiť rast profitability. Naši skúsení dizajnéri, softvéroví inžinieri, dátoví experti a biznis konzultanti spolupracujú s klientmi na návrhoch postupov, ktoré identifikujú príležitosti k zvýšeniu hodnoty ich digitálnych riešení a podnikových systémov. Vďaka vývoju v agile prostredí môžu klienti testovať nové nápady priamo na trhu a priebežne ich prispôsobovať meniacim sa obchodným podmienkam, čo im umožňuje spôsobiť narušenie trhu vo svojich odvetviach, účinnejšie konkurovať ostatným firmám a zaistiť rast svojej podnikateľskej činnosti. Ďalšie informácie nájdete na stránkach www.ness.com.

Súvisiace články
Tlačové správy

Shabtai Koren je na čele Ness CEE

Praha – 30. 3. 2020 – Novým riaditeľom zastúpenia Ness Digital Engineering pre strednú...
Novinky

Zasielanie prehľadu správ z Nessu

Dlho sme s vami týmto spôsobom nekomunikovali, radšej vás vždy vidíme osobne. Chceli by sme sa...
Tlačové správy

Ranjit Tinaikar sa stal globálnym CEO spoločnosti Ness Digital Engineering

Praha – 5. marca 2020 – Ness Digital Engineering, globálny poskytovateľ riešení pre digitálnu...

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.