Porastieme všade, nielen v Košiciach

Väčšia, lepšia a inovatívnejšia spoločnosť. Taká je vízia Paula Lombarda, nášho globálneho CEO, na nasledujúce roky. O strategických zámeroch, ale aj o veciach týkajúcich sa každodenného chodu firmy, debatoval Paul so zástupcami manažmentu a zamestnancami európskych pobočiek.

Paulove prvé kroky v rámci európskej pracovnej cesty, ktorú podniká pravidelne niekoľkokrát za rok, mierili priamo do našej pražskej centrály. Stretol sa tu so zástupcami z radov klientov a urobil si čas aj na neformálnu diskusiu o našich projektoch.

Disruptívne technológie narúšajú trh a tvoria nové príležitosti pre tých, ktorí ich vedia využiť. Nielen preto chceme byť stále inovatívnejší a pomáhať v tomto smere tiež našim klientom,“ prehlásil o IT trendoch v spojitosti s naším biznisom.

Paul si zakladá na priamom kontakte s vedením a zamestnancami všetkých pobočiek a rád sa necháva inšpirovať pohľadmi a názormi druhých, k zdieľaniu ktorých mu pracovné cesty poskytujú vhodnú príležitosť.

Z Prahy sa Paul presunul do Košíc, kde pred niekoľkými rokmi vzniklo jedno z našich vývojových centier.

V Košiciach vyvíjame riešenia pre 10 zahraničných klientov v oblastiach ako Internet of Things, športové a zábavné médiá, fintech (anti money laundering), big data, telematika, digitálne mapy alebo smart transportation. Paul ocenil široký záber a náročnosť jednotlivých projektov aj prácu vývojových labov.

Na spoločnom celofiremnom stretnutí predstavil plán ďalšieho rozvoja a okrem iného uviedol„S košickým centrom úzko spolupracujeme už od roku 2009 a je fantastické vidieť toto centrum a jeho kľúčových ľudí, ako sa rozvíjajú a rastú. Som úprimne hrdý, že Košice sú dnes jedným z najväčších a technologicky najpokročilejších centier. Naša cesta ale pokračuje ďalej – tie najlepšie dni a míľniky máme stále ešte pred sebou.“

Pravidelnú návštevu krajín a regiónov, kde pôsobíme, zakončil Paul v pobočke v rumunskom meste Jasy.  „Vidím exponenciálny rast, či už sa bavíme o nových obchodných príležitostiach alebo nových zamestnancoch,“ vyjadril sa Paul k našej pôsobnosti v regióne.

Pripomenul tiež založenie pobočky a prehlásil, že dve poschodia kancelárskej budovy nebudú rumunským kolegom čoskoro stačiť. Máme veľké ambície a pracujeme s tými správnymi ľuďmi, ktorých maximálne podporujeme, aby mohli rozvíjať svoje schopnosti naplno. To je univerzálny recept na úspech v akomkoľvek biznise.“

Rumunskí kolegovia nezaskočili Paula ani otázkou, do čoho by investoval 2 milióny dolárov. „Páčia sa mi novovznikajúce formy dopravy, napríklad autonómne vozidlá. Ďalšími oblasťami, kam by som určite investoval, by boli AI kombinovaná s automatizáciou a nové formy komunikácie.“ Paul inováciám verí a verí aj rastu založenému na využití ich potenciálu. A to je našou celofiremnou hodnotou.

 

Súvisiace články

7 tipov, ako nájsť správneho Salesforce partnera

Pokiaľ ste si vybrali Salesforce ako najlepšie CRM riešenie pre vašu organizáciu, je ďalším logickým...
Tlačové správy

Shabtai Koren je na čele Ness CEE

Praha – 30. 3. 2020 – Novým riaditeľom zastúpenia Ness Digital Engineering pre strednú...
Novinky

Zasielanie prehľadu správ z Nessu

Dlho sme s vami týmto spôsobom nekomunikovali, radšej vás vždy vidíme osobne. Chceli by sme sa...

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.