Premýšľate o novom informačnom systéme? Sme experti na technologické platformy a spolupracujeme s mnohými partnermi – napríklad s SAP, Oracle, Microsoft a pod. Ponúkneme vám riešenie, ktoré je vhodné práve pre vás. Zvlášť naše partnerstvo so SAP je dlhodobé a veľmi silné. Venujeme sa tiež ERP systémom alebo logistike.

 

Pri najnovšej verzii SAP S/4 HANA zavádzame klientom Fiori aplikáciu, ktorá spríjemňuje prácu, a navyše umožňuje prístup k dátam cez mobilné zariadenie. Vďaka regionálnemu pokrytiu v centrálnej a východnej Európe disponujeme profesionálnymi expertmi vo všetkých oblastiach SAP.

Čo vieme?

  • Dodávame služby SAP
  • Ovládame zrýchlenú implementáciu metódou RDS
  • Upgradujeme staršie verzie systémov
  • Podporujeme integráciu medzi SAP a systémami tretích strán

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.