Skvelí kolegovia

Na každom kroku stretneš kolegov, ktorí Ti poradia a ponúknu pomocnú ruku. Nájdeš medzi nami skúsených profíkov, ktorí neváhajú zdieľať svoje know-how a hlavne nadšenie pre vec.

Rozvoj a vzdelávanie

Vyber si to, čo Ťa naozaj posunie ďalej. Zapracuj na svojich soft skills, získaj certifikáciu, zisti, o čom je práca v inom tíme, poznaj, čím žijú interné odborné komunity.

Nové príležitosti

Rásť môžeš všetkými smermi. Zaujal Ťa projekt, na ktorom stojí za to byť, láka Ťa nová oblasť alebo sa chceš posunúť vyššie? Budeš mať priestor.

Za úspechom každej firmy stoja jej ľudia

Denne nové výzvy, rozmanitosť pracovnej náplne a hlavne kolektív skvelých ľudí sú pre mňa nesmierne dôležité a posúvajú ma ďalej. Ness je spoločnosť, ktorej princípy sú založené na tvorbe trvalej hodnoty, flexibilite, dynamickom prístupe a práve preto som rada, že mám možnosť byť jej súčasťou.

MICHAELA SRNCOVÁ
Office Manager

Šikovných kolegov hľadáme stále!

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.