Naše riešenie

Platformy a systémové riešenia

Spoločne vymyslíme to najlepšie riešenie pre komunikáciu s klientmi. V Nesse používame viac technológií, s ktorými máme skúsenosti.

Zistiť viac

Dátová analytika

V Nesse riešime dáta od A do Z. Zbierame ich zo zdrojových systémov, navrhujeme vhodné úložiská, analyzujeme, reportujeme a vizualizujeme pomocou dashboardov.

Zistiť viac

SAP a štandardné balíčkové aplikácie

Sme experti na technologické platformy a spolupracujeme s mnohými partnermi – napríklad s SAP, Oracle, Microsoft a pod.

Zistiť viac

Vývoj na mieru

V Nesse vyvíjame aplikácie a rozhrania podľa individuálnych požiadaviek s ohľadom na špecifické obchodné procesy firiem. Nebojíme sa ale ani začať na zelenej lúke.

Zistiť viac

Prevádzka a údržba aplikácií

Každý zákazník je unikátny, a preto nám nie je cudzie stráviť dostatok času detailnou analýzou vašej firmy a ponúknuť vám presne to, čo potrebujete.

Zistiť viac 

Pridaj sa k nám

  • Skvelí kolegovia
  • Rozvoj a vzdelávanie
  • Denne nové výzvy

 

Šikovných kolegov hľadáme stále!

Kontaktujte nás

Rozumieme procesom našich klientov a pomáhame ich nastaviť tak, aby pracovali pre nich. Navrhujeme, vytvárame a integrujeme digitálne platformy a firemný softvér, ktoré umožňujú spoločnosti prirodzene sa prepájať so zákazníkmi a flexibilne na nich reagovať.
Browser warning
We noticed that you are using Internet Explorer. Not all of our website’s functions will work on Internet Explorer. For a better experience, we recommend that you visit us on a different browser. Click here for a list of the latest versions.